Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csalódik az ember a...

Miért csalódik az ember a gyermekkori barátaiban?

Figyelt kérdés

Igaz csak 16évesekvagyunk,de ovi óta ismerjük 1mást..és most nagyot csalódtam abban,akit a barátomnak tartottam..miért?

"mesélek" ha valaki kiváncsi az előzményekre..



2013. ápr. 30. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan csalódom, pedig konkrétan együtt nőttünk fel.. Nem is tudom kiben nem csalódtam még.

17/L

2013. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
19 éves vagyok 2 igaz barátnőm volt. Az egyik mikor közép suliba kerültünk cikinek tartott és letagadta hogy barátok vagyunk. A másik meg hogy is mondjam... más dolgok kezdték el érdekelni mind engem talán felnőttesebb is már mind én. Mind kettővel köszönő viszonyba vagyok a hello mizu meg van még de semmi több.Hogy mért? ... Talán ez az élet rendje
2013. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de azért fáj..mert én igazából éreztem őt/ket barátnak..

és ők meg..megváltoztak vagy nem érettek még ennyire hogy megbecsüljék a másikat.:?!

2013. ápr. 30. 20:24
 4/9 anonim válasza:

nekem 8 éves barátságra mondták hogy unta :S

+ az utánna jövő barátnőmben is csalódtam szóval most nincsenek barátaim :(

2013. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ma tapasztaltam meg ezt a dolgot. Általános iskola eleje óta legjobb barátok vagyunk. Most 17 évesek vagyunk. Más középiskola, más utak... néha egy-egy találkozás. És pont ma egy másik "új barátját" (aki velünk tartott sétánk során) meghívta moziba!! Odamentünk a mozihoz, megbeszélték az időpontot, meg mindent, engem meg szó szerint levegőnek néztek. Megkérdeztem, hogy mit csináltok, azt mondta semmi közöd hozzá. Legszívesebben egy féltéglával vertem volna fejbe az egyiket meg a másikat is.

Hát igen, az emberi kapcsolatok fantasztikus tartóssága. Ennyit érnek az igaz barátok Ezért mondom, hogy tarts kutyát legjobb barátnak, mert az mindig hű marad hozzád, mindig szeret, és mindig veled lesz.

2013. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha általánosban jóban voltatok, és most nem egy középsuliba jártok, akkor azt kell mondjam, hogy tipikus az eset, mivel az iskola és a környezet más hatással van rátok, így az értékrendetek is változik. Amikor megváltozott az értékrend, a szokások, érdeklődési körök azután már nem olyan, mint régen. Ha ugyanabba a középsuliba jártok, akkor is megváltozhat valaki az új társak hatására.
2013. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom... Azóta alkoholista lett gyakorlatilag meg minden héten bordélyházba jár (ott is vesztette el a szüzességét)... Megszakítottam vele a kapcsolatot.
2013. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen. Különböző iskola, különböző emberek, különböző elvárás, szint, színvonal, és a két ember közti különbségek azonnal nőni kezdenek, bármennyire is voltak egy hullámhosszon azelőtt. Nagyon ritka és kivételes eset amikor ez nem következik be. Az olyan barátságot mindennél jobban kell(ene) védeni. Ilyen az élet. Mindenki sodródik a maga útján. El kell fogadni, hogy örök barátságok röpke 1 év alatt semmivé lesznek.
2013. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért mert ha bizonyos elvárásoknak nem fognak megfelelni, cslaódni fogsz. minél több elvárást állítasz fel valaki elé, annál többet fogsz csalódni.
2013. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!