Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Annyira rosszul...

Mit tegyek? Annyira rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

most teljesen kivagyok .....

néhány éve megismertem egy lányt..nagyon jól elvoltunk, bemutatott az ismerőseinek is, stb...

ők kinézetre rosszabb anyagi helyzetben vannak(de hát ki tudhatja, hogy valójában mi van náluk..)

tavaly nyáron eljött hozzánk, és az volt az első dolga, hogy megnézze a ruháimat :/ egy kicsit furcsáltam is...

a vége az lett, hogy egy nagy szatyornyi ruhát kikönyörgöt...

az elmúlt hetek, hónapok beszélgetését visszaolvasva , mindig csak akkor írt rám, amikor szüksége volt valamire...pl: "szeretném felújítani a ruhatáramat! tudnál adni néhány ruhát?" (erre azt írtam neki, h megnézem, de nem vagyok benne biztos....inkább menjünk el vásárolni , mutatok olyan boltokat, amikben jó és egyáltalán nem drága ruhákat lehet kapni....erre ő azt mondta h oké....amikor találkoztunk kiderült, h csak"elkísért" engem, mert nem akar költeni semmit...) vagy "szia, van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem! hogy viselkedjek előtte?", "elmehetek hozzátok, hogy megnézzem a ruhákat, amiket nekem akarsz adni?" és hasonlók....

egyszer sem írt rám azért, hogy érdeklődjön arról, h hogy vagyok, mi van velem, van-e kedvem elmenni v.hova...

amikor én kértem meg , h találkozzunk, beszélgessünk(közel lakunk egymáshoz) mindig azt mondta, h nem ér rá...amikor meg hozzátettem, h viszek neki ruhát/ajándékot a kirándulásomról, stb. akkor meg már rögtön másnap tudtunk találkozni....

olyan rossz érzés, hogy kihasznál...

kb 3 napja megbeszéltük, h tegnap találkozunk(megakartam mondani, h szerintem ő kihasznál és h miért, stb)...20 percen keresztül vártam rá, 3-4 x hívtam...(nem vette fel)

kb a sírás határán voltam, amikor hazaértem ...

facebookon megkérdeztem tőle, h miért nem jött, esetleg közbejött neki v.mi....1 óra múlva jelezte a face, hogy látta az üzenetemet....de semmit sem írt vissza -.-"

lehet, hogy én vagyok ennyire érzékeny, de mindegyik barátságomat tartom legalább annyira fontosnak, hogy mindig szakítok rájuk időt, energiát, segítek nekik, ha kell bármikor találkozom velük....

ez csak nekem fontos?

mindenki ilyen ? lehet, hogy furcsán hangzik, de hogyan tudnám ezt megbosszulni? annyira mérges és csalódott vagyok..:(

kérlek segítsetek! :'( 14/L



2013. máj. 25. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány tényleg aljas módon kihasznált. Elhiszem, hogy bosszús és csalódott vagy, de nincs értelme bosszút állni. Inkább ne állj vele többet szóba. Törüld le az ismerőseid köréből.
2013. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy anyukád iszonyú dühös hogy elajándékoztad azokat a ruhákat, és kéred vissza, mert anyukád már a szüleihez akar menni balhézni, mert szerinte ő csak kihasznál téged.

Sajnos nekem is volt ilyen "barátnőm".

Előadta milyen kevés cucca van, stb. Mi nem nagyon szoktunk ruhát vásárolni, mert a néném az USA-ban ruhaboltot vezet, el szokta küldeni a kifutó darabokat, anya meg rámvarrta. Szóval eléggé egyedi darabok voltak.

Aztán kiderült, hogy a csajszi tök pénzes, csak azért kellettek neki a ruháim, mert olyan itt magyarban nem lehetett kapni.

Iszonyú balhé volt belőle.

2013. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jaj nagyon sajnállak... Ilyen emberekkel, akik csak ki akarnak használni, azokkal nem állok szóba... Azért mert egyszer én is megtapasztaltam, azt, hogy kihasználnak... velem ugy volt, hogy: 2 baratnom osszeveszett es engem arra kertek, hogyvalasszak, hogy kivel maradjak baratno mert nem baratkozhattam mindkettovel... en nem tudtam h kit valasszak es irtam mindkettonek egy olyan levelet amiben azt irta, hogy teged valasztottalak , a masikat utalom stb.(az egy nagy hazugsag volt) azutan pedig mindkettovel baratkoztam, s az iskolaban mindketten mellem ultek es elkeztek veszekedni, hogy Andi (en) az en baratnom... s akkor csak az egyik lanynak mondtam meg az igazat, es hogy maradjunk jo baratok, ne utalljon meg es hogy ne arulja el a titkaimat, mindenfelere megkert, pl: menjek oda egy fiuhoz es mondjam meg neki hogy o szereti es hogy legyenek eggyutt,

vegyek neki uditot mert nincs nala penz, mindenbol adjak neki, es nem utolso sorban,hogy utalljam meg a masik lanyt. az volt az utolso csepp a poharban es mikor szunetem megint odajott hozzam hogy mondja a tennivalomat, akkor hangosan azt kialtottam az udvaron hogy: Elegem van abbol hogy csak kihasznalsz! es akkot megszegyellte magat mindenki elott es osszevesztunk. azutan jo baratno lettem a masik lannyal. Kepzeld ugy meg hizott az a lany aki kihasznalt, hogy meg a kutyaja sem nez ra... (ronda lett, mert eszrevette hogy milyen egy bunko) ...VEGE...

2013. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt ennyi ideig tűrted?Csodállak!Velem egyszer csinált hasonlót egy csaj, nem voltunk nagy barátnők, de jóban voltunk.Kölcsönkért pár ruhát, aztán miután hónapokig nem adta vissza, anyámnak elege lett és nyakon csípett engem, hogy megyünk a ruhákért!Akkor végre visszaadta.Kb 2 év múlva váratlanul beállított.Már kezdtem örülni, hogy régi ismerősnek eszébe jutottam, aztán kibökte, hogy látott az utcán a szép csizmámba és kölcsön akarja kérni, azért jött.Kereken megmondtam, hogy szó sem lehet róla.Gyorsan el is ment, azóta sem láttam.Rendesen fel tudnak idegelni az ilyen pofátlan emberek.Van, akin segítek akkor is, ha nem kér, mert látom, hogy szüksége van rá és megérdemli, de a szemtelenséget nem tűröm.

Örülj, ha megszabadulsz tőle! Ha máskor ruhát kér, ajánljad neki a máltai szeretetszolgálatot!

2013. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!