Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Mit tegyek? A legjobb barátnőm nem viszi ezt egy kicsit túlzásba? Tartsak vele?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy van egy lány az iskolába akivel szoktunk beszélgetni,én és a barántőm,

nagyon kedves vele,de mikor elmegy a lány,pletykál róla és csúfolkodik vele,kacagja,

nem csak őt,mással is ezt teszi,olyanokat is pletykál akiket nem ismer,

én teszem magam,hogy kacagok,de nekem ez tényleg nem vicces...én nem vagyok ilyen,

csak azt nem értem,hogy miért teszi ezt amikor tudja nagyon jól milyen,őt is sokan pletykálják és régebb csúfolkodtak vele....nem értem,

sokszor azon gondolkodom,hogy "vajon a hátam mögött rólam is ilyeneket mond ?"

Még 3 hét van az iskolából,az után nem fogom látni,más suliba megy,de addig is...nem tudom mit tegyek,

mondjam meg neki,hogy nem helyes amit csinál ? mit tegyek,hogy fejezze be ?



2013. máj. 29. 15:48
 1/1 anonim válasza:
Biztosan mondd neki. Mondd, hogy vele is ez volt. Őt is bántották. Ha agyon nem hallgat rád, kérdezd meg hogy Téged is kibeszél- e? De, ha már ilyen a lány én nem ápolnék vele jó kapcsolatot...
2013. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!