Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek sok barátnője van az...

Akinek sok barátnője van az boldogabb?

Figyelt kérdés
Nekem csak pár barátnőm van de jól elvagyok velük. De érdekelne, hogy akinek sok van az boldogabb? 21/L
2013. jún. 5. 09:45
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Kívülről talán ez jön le, de szerintem akinek sok barátja, barátnője van, annak az-az egy igazi hiányzik. Persze lehet egy jó barát mellett is haverkodni és több jó barátunk is lehet egyszerre. Én tökéletesen elégedett voltam a barátommal, pár haverral és egy csomó kedves ismerőssel.:D Ha választanom kellett volna, azt az egyet választom.
2013. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Aki nyitottabb, barátkozósabb típus, és vonzza a társaságot, nyilván sokan lesznek körülötte. Aki zárkózottabb, megelégszik 1-2 igazán jó baráttal. Így kit ez, kit az tesz boldoggá. Egyébként szerintem vannak időszakai az embernek...
2013. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor sok barátnõ van, szerintem az elõbb-utóbb problémákat szül.

En elégedett lennék 1-el is,akivel valóban megbeszélhetnék mindent és nem mondja tovább, mert forditva is igy lenne. Sajnos már egy sincs.

2013. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mennyi van, hanem hogy milyenek :)
2013. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!