Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg járnak vagy csak...

Tényleg járnak vagy csak megjátsszák?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves srác aki meleg hajlamokkal rendelkezik. (Ne kérdezzétek, hogy honnan tudom, de biztos vagyok a dologban.) Lassan már 1 éve együtt van egy 19 éves csajjal facebookon. A srác profilján meg van adva, hogy kapcsolatban van és a csaj neve is. A csaj profilján ezek nincsenek megadva. 1-2 közös képet töltöttek fel -ezek közül az egyik a csaj profilképe. Csak egy kép van amin csókolóznak is, de látszik, hogy erőltetett. Távkapcsolatban élnek, messze egymástól. A srác nagyon feminin. Inkább csak barátoknak tűnnek, mint szerelmeseknek. Rájuk kell nézni és egyből erre gondol az ember. Tehát vagy elhitette a csajjal, hogy nem meleg vagy megjátsszák. Az ellenérvem a megjátszás ellen az, hogy mindketten nagy baráti társasággal rendelkeznek, így nehezen megoldható lenne a dolog. Mit gondoltok? Járnak vagy csak megjátsszák? Természetesen csak tippeket várok tőletek, nem a valódi igazságot. Fontos nekem ez a dolog, remélem majd 1x megtudom, hogy mi az igazság valójában.

2013. jún. 21. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarod tudni? Rá akarsz mászni a csajra? Vagy a csávóra? :D
2013. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hidony válasza:
87%
Azok alapján amit elmondtál az én véleményem hogy csak megjátsszák.Egy dolog még lehet, de ezt tényleg ne vedd kézpénznek. Lehet hogy csak a srác akarja hogy ne legyen annyira féltünö a nemi intimitása. Ha látszott hogy eröltetett csók akkor tuti XDDD
2013. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. jún. 22. 08:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem már a srác elfogadta a melegségét. Erre következtetek abból, hogy rózsaszín cuccai is vannak, melyeket nagyon szeret hordani. És nem változtatott a mozgásán, beszédén, gesztusain.
2013. jún. 22. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg ilyen van de még mennyi XD
2013. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bérled fel Columbo-t ő kideríti!

Szerintem biszexek!

2013. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ellenkezne a csavo ha ramennel csak problalkozz rozsaszin poloban hogy biztosra menjunk
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mit ütöd bele az orrodat abba ami nem is rád tartozik?
2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki az, aminek vallja magát. Ha ő azt mondja, hogy hetero, akkor az. Neked tényleg nincs közöd hozzá.

Csak két furcsaság:

Ha elfogadja a melegségét, akkor miért van barátnője?

Ha titkolja, akkor miért jár rózsaszínben?

Valami sántít nekem ebben a történetben.

2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na ne mondd
2013. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!