Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg járnak vagy csak...

Tényleg járnak vagy csak megjátsszák?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves srác aki meleg hajlamokkal rendelkezik. (Ne kérdezzétek, hogy honnan tudom, de biztos vagyok a dologban.) Lassan már 1 éve együtt van egy 19 éves csajjal facebookon. A srác profilján meg van adva, hogy kapcsolatban van és a csaj neve is. A csaj profilján ezek nincsenek megadva. 1-2 közös képet töltöttek fel -ezek közül az egyik a csaj profilképe. Csak egy kép van amin csókolóznak is, de látszik, hogy erőltetett. Távkapcsolatban élnek, messze egymástól. A srác nagyon feminin. Inkább csak barátoknak tűnnek, mint szerelmeseknek. Rájuk kell nézni és egyből erre gondol az ember. Tehát vagy elhitette a csajjal, hogy nem meleg vagy megjátsszák. Az ellenérvem a megjátszás ellen az, hogy mindketten nagy baráti társasággal rendelkeznek, így nehezen megoldható lenne a dolog. Mit gondoltok? Járnak vagy csak megjátsszák? Természetesen csak tippeket várok tőletek, nem a valódi igazságot. Fontos nekem ez a dolog, remélem majd 1x megtudom, hogy mi az igazság valójában.

2013. jún. 21. 01:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Annyi, de annyi hetero srácon látni ma már rózsaszín cuccokat. Ez nem bizonyít semmit.
2013. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!