Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barát ilyen létezik?

Lány barát ilyen létezik?

Figyelt kérdés
tudom mindjárt jönnek a negatív kommentek hogy mert te neked csak arra kéne vagy ilyesmi szó nincs ilyesmiről.. Egy olyan lány barát akivel el lehet menni szórakozni dumálni beszélgetni persze határokkal én nem akarok testi kapcsolatot vele csak barátkozni szimplán.. van ilyen létezik ilyen? negatív komiktól kiméljetek

2013. jún. 21. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

igen, nekem egy 20 éves fiú a legjobb barátom. igaz, hogy ő nem az a csajozós típus, tehát sem rám, sem másra nem nagyon mozdul.

nagyon szeretek vele járkálni, minden hülyülésben benne van, és emellett nagyon jó barát, lehet rá számítani a bajban is.

őszinte, intelligens, sokkal céltudatosabban gondolkodik mint más 20évesek.

25L

2013. jún. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen létezik. Nekem is lány a legjobb bnőm. Bár mi a testi kontaktustol nem riadunk igazán vissza..persze egy határig, tehát ölelés meg puszi a max, vagy h néha átkarolom, de egyikünknek se jutna eszébe sose a másikat megcsókolni v bármi olyat tenni, mivel mind2en őszinte barátai vagyunk egymásnak és ez egy sokkal jobb kapcsolat mint ha járnánk...abban sokkal több veszekedés lenne
2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!