Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egészséges döntés volt ez a...

Egészséges döntés volt ez a részéről?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel megszakadt a kapcsolat. Nagyon furcsa ember, még sose volt barátnője lassan a harmincat tapossa, nagyon nem helyes srác, de minden bomba csajnak beudvarol, mert ő ugye topmodell pasi :) Szóval történt egy olyan, hogy beudvarolt egy lány ismerősömnek akinek 10 éve volt párkapcsolata. Sms áradat, levél áradat stb. Én csak nevettem a dolgon a srác elött és nem akartam elvenni a kis örömét is, hogy a lány levelezik vele, így nem szóltam neki, hogy a lány nekem rendszeresen panaszkodott az interneten, hogy már mikor hagyja békén a pasi, hozzáteszem a lány is bűnös, mert visszaírt.

Szóval elmentem hozzá megszerelni a számítógépét és engedélyt kért, hogy nézegesse az én profilomat, ismerőseimet, csak én nem vettem észre, hogy a gépe megjegyezte a jelszavamat. Másnap már nem szólt hozzám, 1 éve kezet sem fog, amikor leesett, hogy ő elolvasta titokban a személyes üzeneteimet amit a lánnyal váltottam, többet között róla is szólt, és nem írtam róla szépet, mert nem tartom fernek olyan lánynak udvarolni aki foglalt. Így több mint egy éve haragszik. Jogosnak tartjátok a haragját? Én már kétszer próbáltam bocsánatot kérni, majdnem térdencsúszva de kishíján nekem jött. Köszi a választ!


2013. jún. 21. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindketten vétettetek.
2013. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!