Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól cselekedtem?...

Szerintetek jól cselekedtem? Ti mit tennétek a helyükben/helyemben?

Figyelt kérdés

Még a múlt héten tartottunk a baráti körünkben egy kis bulit. A legjobb barátnőm (Alexandra) nem volt jelen, viszont a pasija (Bálint) igen. Van egy csajszi (Réka), aki nagyon durván rá van mászva Bálintra. Eddig is sokat lógott vele, és ezzel az a legnagyobb baj, hogy Bálint engedi is, hogy nyomuljon. A bulin sokszor fogdosták egymást, a kanapén egymás mellett feküdtek és egész este félreérthető megjegyzéseket tettek egymásnak. Eddig nem is volt baj. Elkezdtünk üvegezni. Réka kitalálta, hogy egy fiú nyalja le a hasáról/melléről/nyakáról a tejszínhabot. Persze nem is lehetett ez a pasi más, mint Bálint. Hát, nem részletezném, mik történtek ott. Gusztustalanul viselkedtek, az volt a lényeg. De már ha más lány pörgette ki ezt a feladatot, Bálint már ki akart szaladni a világból, h "ő tuti meg nem csinálja"...

Fél éve van köztük ez a kis viszony, és az benne a legdurvább, hogy mindketten párkapcsolatban élnek. Sokszor mennek el kettesben ide-oda. Nekem eddig volt tűrhető a dolog, és elmondtam Alexandrának, hogy milyen gusztustalan barátja van. Szandrának sok "legjobb barátnője van", de érdekes, eddig egyik se akart neki beszámolni erről a szerelmi háromszögről. Úgy érzem, hogy jól cselekedtem, viszont van lelkiismeret-furdalásom is, mert most Alexandra miattam szomorú. De azt kell, hogy mondjam: inkább tudja meg az igazságot, és Bálint most is legyen nagyfiú, és vállalja a tetteit.

Szerintetek? Ti mit csinálnátok Bálint, Réka, Szandi és az én helyemben?:// Előre is kösz:))



2013. jún. 23. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit. Külön életek, nem szólnék bele.
2013. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Próbálnék felnőni és nem beleszólni mások dolgaiba. Jobb ha azt a sz.rosbödönt nem te kevergeted, mert bizony a végén te leszel az ami belevaló lesz...

Foglalkozz a magad dolgával. A lelkiismeret-furdalás jogos. Semmi közöd a másik életéhez.


Remélem, hogy 14 év körüli vagy, mert akkor még kinövöd. Ha afeletti a korod akkor ez már roppant gáz. El sem merem gondolni, hogy 60 évesen mi lesz belőled.

2013. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy elmesélted neki, milyen a fiú. Én amúgy nem vagyok híve a beavatkozásnak, mert a szerelem tényleg kiszámíthatatlan, a legtisztességesebb embernél is beüthet a legrosszabbkor, de itt nem erről van szó, ez az a szituáció, amikor a fiú jellemével nincsen tisztában a barátnőd.
2013. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, oké, de annyira idegesítő látni hogy mind2 lányt barátnőjeként kezeli. Szerintem jobb így, őszintének lenni, hogy amikor megkérdezi, "mi volt a bulin", ne azt kelljen válaszolnom, hogy "áááá semmi..." De azért mindenkit felpontoztam, köszi a gyors válaszokat.
2013. jún. 23. 12:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló: 16 vagyok.
2013. jún. 23. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Végül is, ez még nem egy nagy kavarás, hiszen nyilvánosan "nyalták" egymást, szóval ők maguk is nyíltan vállalják ezt a dolgot, még ha a párjuk előtt nem is hangoztatják.

De nem is titkolják.

Szóval ez előbb-utóbb úgy is kiderült volna, ráadásul nem is biztos, hogy annyira megviselné az érintetteket. (bálit, és réka)


Hogy ők mit fognak tenni, az attól függ, mit akarnak egymástól, és a másiktól. Lehet, hogy párt cserélnek. :)


Abban viszont egészen biztos vagyok, hogy neked már az ég-világon semmit nem kell csinálnod, egy félig-meddig publikus infóval elláttad a barinődet, ezt oda teszi, ahova akarja.

Azt kezdenek egymással, amit akarnak, ehhez már tényleg nincs közöd.


És amúgy való igaz, hogy a legjobb távol tartani magát az embernek más magánéletétől!

Sok kibékülés született már bűnbak kereséssel, könnyen lehetsz te a közös utálat tárgya, aki össze akart ugrasztani párokat!

2013. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egy barát dolga... Ha megtudnám, hogy a legjobb barátnőm tud ilyenről, de nem szól, nagyobbat csalódni a barátságban, mint a kapcsolatban...
2013. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hidd el jól cselekedtél! Bár lehet hogy még előbb kellet v olna szólni alexának!
2013. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!