Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha találok egy...

Mit tegyek, ha találok egy szimpatikus embert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok debil és nem vagyok neten ismerkedős, alapból nem vagyok jó a netes csevegésben, de mivel nem sok helyre járok el, csak nagyon ritkán ezért néha megesik, hogy a neten ismerek meg valakit majd később találkozok vele.. Mit tegyek ha találok egy szimpatikus embert pl. facebookon, hogyan lépjek vele kapcsolatba ha nagyon szivesen megismerném ?
2013. jún. 26. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most ugye ebben az a nehéz,hogy az emberek a mai világban nagyon gyanakvóak.Miért?Azért,mert kitudja,hogy ki a csaló,mit fog kérdezni tőlünk,mit lop el legközelebb,amikor elmondjuk neki a címünket,mi van ha élőben zaklat,de neten kedves volt?...stb.


Viszont elmondom neked,hogy egy hosszú bemutatkozó szöveg után nekem pld nem lenne furcsa,ha írnál.Szóval ebben a bemutatkozó szövegben szerepeljen az,hogy őszinte vagy,becsületes vagy és hogy semmi(!) rossz szándékod nincs a másik ember felé!

Ja hát meg a képek nagyon fontosak.Az,hogyha becsületesnek nézel ki a profilképeden meg az összes többi képeden,az jó pont..:)

Ja meg pár szmákli feldobja az üzeneteket.:D

Ümm.. ennyi.


17/L

2013. jún. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, igen, persze, ezek a dolgok természetesek.. Csak ha belegondolok nekem biztosan jól esne egy ilyen üzenet, de azért furcsa lenne.. És kicsit kellemetlen az elején ilyesmit írni, főleg ha van közös ismerősünk például .. Viszont a bökdösést meg az ismeretlenül megjelölöm ismerősnek dolgot teljesen kizárom. Azok gáz dolgok számomra. Főleg egy lánytól.. Csak tényleg nehéz egy ilyesmit elkezdni, mert ki tudja mi a reakció .... :)

18/L

2013. jún. 26. 01:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első jól kezdte írni, aztán kb ugyanabba a hibába esett, ami ellen óv másokat... Mi a fene garantálja h vki becsületes, csak mert azt írja?? És mi garantálja, h az az ő fotója, mit felrakott? Vagy h nem photoshopolt??


Ne legyetek már naívak. 17 éves kor alatt ne találkozzatok neten megismert emberrel, akármilyen neműnek is írja magát és akármilyen korúnak is.


15-16 évesen mondjuk az email-ezés, privizés belefér idegenekkel, de az alatt még avval is jobb óvatosnak lennie a kiskorúnak.

2013. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És hogyan lépj vele kapcsolatban így, 17-18 évesen? Levelezés pár hónapig, aztán élő tali, ha úgy érzed, biztonságos, nyílt terepen. De aki max. 17 éves, egyszerűbb, biztonságosabb, simább ügy , ha a szülőket is bevonod.
2013. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!