Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó meglátás?...

Szerintetek ez jó meglátás? 13/L (hosszú)

Figyelt kérdés

Sokszor egyedül érzem magam.Mindig én megyek oda másokhoz.Volt rá példa, hogy 1-2 lánnyal jóba voltam, de nem volt semmi közös témánk.Ők megragadtak az 5 évesek szintjén.(Nem akarom sértegetni őket de így van.)Aztán egyre jobban erőltették a barátkozást, én meg egyre jobban nem akartam.Most ott tartunk hogy mindenért beszólnak és gúnyolnak.Már nagyon megutáltam őket.Nemrég elkezdtem levelezni a gyerekkori legjobb barátnőmmel és a suliban is találtam 1 lányt aki szimpi.Csak egy a gond:

A sulimba járó lány már benne van egy négyes ,,klikkben" és onnan nem is lehet kiszakítani.(Nem akarom hogy eltávolodjon a barátnőitől de amikor ott vannak azok a lányok akkor levegőnek néz!)Az is nagyon zavar, majdnem mindig én keresem őt!Egy kezemen meg tudom számolni hányszor írt nekem levelet vagy keresett a suli udvarán.

A régi LB-mmel meg tök jót beszélgetek a neten,de mindig én írok neki levelet.Annyira zavar hogy ennyire nem érdeklek senkit!Szerintem ha annyira barátkozni akarnának velem, akkor többször keresnének?Vagy én látom rosszul?Légyszíves írjatok!



2013. jún. 27. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Én is teljesen ugyan így vagyok. Hány éves vagy? Küldj privit, és beszélhetünk! :) 14/L
2013. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Oké, már látom hány éves vagy...bocsi!! :D
2013. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komplikáltak ezek az emberi kapcsolatok,engem is pl világ életemben leszartak, - na jó én is másokat - de mostanában próbáltam keresni más személyek társaságát is,volt ahol kölcsönös volt az érdeklődés és volt ahol fél évig kellett mindig csak nekem odamennem hogy ők is egyszer odajőjjenek hozzám.Mondjuk ez lányokkal volt én meg fiú vagyok,de akkor is..
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!