Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi elkeseredett...

Miért van ennyi elkeseredett ember? Miért nincsenek barátai sok embernek? Ennyire megbízhatatlanok az emberek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 21:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


Átérzem .

Itt a nyár és nagyon rossz "egyedül"

2013. jún. 29. 21:42
 12/19 anonim válasza:

Kívánom, hogy változzon meg ez a helyzeted! :)

Én már feladtam, remélem Te nem!

24/L

2013. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Sajnos mint a kérdésemben is utaltam rá "elkeseredett ember"

Sajnos közéjük tartozom .


Belefáradtam abba , hogy közel engedek magamhoz valakit és megjátsza magát, aztán lehull a lepel.

2013. jún. 29. 21:49
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem a gimiben még rengeteg barátom volt, mindig nyüzsgött körülöttem az élet. Sokan csak olyan sulis haverok voltak, ők le is koptak, akik meg maradtak, azokban meg akkorát csalódtam, hogy utána ahhoz se volt kedvem, hogy egyáltalán emberek közé menjek az utcára. Tehát tök egyedül maradtam. Mindenkiről kiderült, hogy érdekből van csak velem és ahogy adódott rá alkalom, el is árultak, ahogy azt kell, erről regényt tudnék írni, olyan sok történetem van. De annak, hogy bezárkóztam, az lett az eredménye, hogy nem maradt senkim és úgy érzem, képtelen vagyok normális barátokat szerezni, mert ahogy megismernek az emberek, elfordulnak tőlem. Biztos bennem lehet a hiba, ez van, egy sz@r vagyok és nem kellek az embereknek. De próbálom kijavítani a hibáimat, mert ez nem mehet így tovább. Nagyon rossz egyedül. Úgy érzem, egyedül semmi értelme az életnek. Emberek nélkül semminek sincs semmi értelme.
2013. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


Ahogy olvasom a csalódott sorokat ,sok mondatnál úgy érzem mintha Én írtam volna.


Azt kéne,hogy egy városba költöztetni azokat akik csalódtak és rossz nekik egyedül , barátkozni szeretnének a többieket pedig szétszórni máshol :D

Használják ki egymást azok akik kihasználtak bennünket és rájönnek milyen érzés ez.


Na jó ez egy nagy hülyeség volt :D

2013. jún. 29. 22:00
 16/19 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a szitu.Gimibe jó voltam ha házi kellett vagy épp xy hiányzott.Most érettségiztem és akik elvileg "bnőnek" mondtak engem már 3 hete felém se néznek,nem írnak annyit se ,hogy telik a nyár? vagy ilyesmi :/

Felszínes lett mindenki és csak az érdek vezérli őket.

Netes barátból van 2-3 akikkel szinte naponta beszélek,de ők is messze laknak és nem tudunk találkozni,pedig jó lenne..

Amúgy én is belefáradtam a barát keresésbe.Csalódások miatt,meg ki tudja mikor vágnak át stb :(

Van egy húgom és egy unokatesóm akikkel kitünő kapcsolatom van.Igy nem érzem magam annyira egyedül.Időnként viszont szükségem lenne barátokra,nem csak rokonságra.Még a kutyám az aki sokat segít pusztán a jelenlétével,mert ő legalább feltétel nélkül szeret,nem bánt meg soha és mindig a kedvemben akar járni,de azért még sem pótolhat egy emberi barátot :)


20/L

2013. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért nem ültök össze a 6. válaszolóval? :) Egyből ketten lennétek!
2013. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

huh, kérdező, neked nagyon gyermeki lelked van, ezért bízol naivan másokban, ők pedig gonosz módon kihasználnak.

tanulj egy kis emberismeretet, ki lehet szűrni a mocsok alakokat ha észreveszed a gyanús jeleket még időben.


ne csak te adj, azt is nézd meg, h mit kapsz a másiktól.

nekem sincs sok barátom, akik vannak, azok már bizonyítottak, a többiek előtt zárva a kapu.


tény, h vannak szemét emberek, de ameddig lesznek olyan kis butácskák, akik bedőlnek nekik, addig ők színen lesznek.

legyetek gyanakvóbbak, bizalmatlanabbak. csak így menthetitek meg magatokat a csalódásoktól.

2013. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lányok együtt érzek,én is írhattam volna ezeket a sorokat.Sokat lehetne ilyesmiről beszélni,való igaz hogy a neten nem az igazi.És mi arra az esély hogy itt az értékes emberek egy városban vagy akár a szomszédban lakjanak.Valahogy ezt meg kellene oldani,hogy a magányosak egymásra találhassanak :-) Hol vagytok fellelhetőek?
2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!