Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék kibékülni a legjobb...

Szeretnék kibékülni a legjobb barátnőmmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Adott a helyzet:Összevesztünk a legjobb barátnőmmel,sőt nem is ez a legjobb kifejezés rá:nem is foglalkoztunk egymással,majd jött a balhé.Akkor a sztori:Amikor középsuliba mentünk,rögtön az első héten összebarátkoztunk.Együtt lógtunk,sportoltunk ilyenek...Majd ahogy közeledett az évvége ő úgymond más barátokat szerzett(átpártolt a szerencsétlenek klubbjába,kik ráadásul engem utálnak),de ekkor még nem voltak nagy bajok.Ám egy idő után már nem is beszélt velem,majd úgy nézett rám,mintha nem is léteznék.Egyszer aztán elhívtam beszélni,erre ő meg totál kiakadt,hogy mit akarok én,meg hogy csak kihasználom,meg becsapom,meg lenézem....pedig ebből semmi nem is igaz!Tényleg van egy érdekes stílusom,de ezzel ő már a második héten tisztában volt,és akkor el is fogadta.Mit tegyek?Próbáltam neki írni,ez az,de mindig leráz,bunkózik.És ez engem nagyon bánt!Nekem más barátaim is vannak,de ő (volt) a legjobb.Tudom,hogy az úgymond új barátai le se szarják,és egész nyáron egyedül van...de miért kell ez neki?Mit tegyek,hogy újra barátok legyünk?Vagy hagyjam a fenébe?

Válaszokat előre is köszönöm,a sztori elég gyereke,de remélem érthető,és átjön belőle a lényeg.


Ő 17 éves én meg 16!


Kis kiegészítés:a szerencsétlenek klubbja az osztály azon része,mely 3 lányból áll,akik kiutáltatták magukat az osztályközösségből valamilyen konfliktus során(pletyka,LOPÁS,osztály kárára nyalizás a tanárnak..ilyesmi)Engem ők azért utálnak,mert a többi osztálytársam szeret.Én őket nem bántottam,sót próbáltam beszervezni a különféle programokba,de ők a helyzetükön változtatni se szeretnének...


2013. jún. 29. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mutasd ezt meg neki. Mond el, hogy hiányzik, hogy nem is tudsz rendesen aludni és hogy amióta összevesztetek nem érzed magad teljes embernek. Mond azt is, hogy ő a legjobb barátod.

Ha van szíve meg fog bocsátani (persze ha tényleg nem csak kihasználod, becsapod...). Lehet nem egyből, de értékelni fogja a lépést. Tipp:a "szerencsétlenek klubbja" annyira lekicsinylő név, hogy talán eldobhatnád, elvégre a tagja a barátnőd barátai, talán ezért érzi, hogy lenézed. Erre nem gondoltál?

2013. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze ők is teljes értékű osztálytársaink,de érzékeltetni szerettem volna a sztoriban a szerepüket.Sajnos,a barátnőmet is már kezdi kiközösíteni az osztály(teljesen beépült közéjük,talán jobb is,hogy itt az évvége,így nem csúszik lejjebb).Ilyen szempontból az osztályunk is rossz,nagyon klikkesedtünk.

A témához visszatérve:Én próbáltam tényleg,de ehhez ő is kellene,de teljesen elzárkózik.Lehet,hogy az új barátai beszélték be neki ezeket?Ő szegényebb,télen,vagy rossz időben mi hordtuk suliba kocsival,ha nem ment neki a pl a magyar,segítettem neki...teljesen értetlenül állok a helyzet előtt:'(

2013. jún. 29. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A szavaidból egyértelmű, hogy ezt a szerencsétlenek klubjátte lenézed, alávalóbbnak tartod. Ezen változtass, mert ami ez megmarad, nem fogtok kibékülni.

Menj el a házához, hogy beszélni akarsz vele. Onnan nem tud hova futni, meg kell majd hallgatnia.

De az biztos, hogy ha ki akartok békülni, annak ára lesz. Neked a hozzáállásodon mindenképp változtatnod kell. Ajánlom továbbá, hogy ha iskolakezdésig nem változik a viszonyotok, akkor elmond ezt az egészet a klubbjának: hátha így ők megbékélnek veled. Amugy olyan nincs, hogy valakit azért utálnak, mert mások szeretik, valami rossz fát tettél a tűzre.

ui: a középiskola a klikkesedésről szól.

2013. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos nem ismeritek a helyzetet,de szerintem a tanácsaitok sokat segítenek majd:)

Sajnos azonban utálhatják azért az embert,mert mások szeretik.Habár erre nem az utálat a pontos kifejezés,hanem az irigység...

2013. jún. 30. 19:56
 5/7 csingilingg84 ***** válasza:

Szia:)


Nem tudom, hogy még aktuális-e a dolog.

Én is úgy látom, hogy lenézed a "szerencsétlenek klubját". Ahogyan az előttem szóló is mondta, próbálj meg beszélni velük. Attól is függ, hogy mit értesz a kérdésedben szereplő "érdekes stílusodon"? Nem lehet, hogy az lehet a baj? Mármint a másik klubnak?

És...egyébként, ha legjobb barátnők voltatok és igazán fontos neked, és ezt érezteted vele - biztosan mg fog bocsátani. :)) /Egyébként sikerült már kibékülnötök?/

2013. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerencsétlenek klubja?

nem gondolod, hogy ezért utálnak.? mert ilyen módon lenézed őket??

egyébként biztos vagyok benne, hogy ők is így vesznek számba téged.! ;)

próbálj magadon változtatni, veled van a baj!

2013. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát öm..

Sziaaa.

Ebből, hogy szerencsétlenek klubja, azt mutatja, hogy le nézed őket, kisebb rendűeknek tartod őket. Szeritnem annyi az egésznek a módja, hogyha kicsit megváltoznál. Jobb irányba.

2013. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!