Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most velem van a baj, vagy a...

Most velem van a baj, vagy a barátaimmal?

Figyelt kérdés
Eddig valahogy nem tűnt fel, vagy csak túl elvoltam foglalva a sulival, de most rájöttem, hogy nincs is igazi baráti kapcsolatom a barátaimmal. Elmegyünk együtt strandolni, enni stb. de én már egy fél, vagy egy óra után unom a helyzetet, és úgy érzem, hogy már nincs mit mondanom nekik, nem tudom, mit mondjak még. Viszont ők tök jól elbeszélgetnek egymással, viszont ha velem beszél valaki, akkor pár mondat után annyi a témának.. Sőt, velem sosem volt beszédes egyikőjük sem, mindig nekem kellett beszélnem javarészt, ami elég zavaró, de sajnos nem bírom ki, ha ketten vagyok valakivel, és csönd van. Ráadásul néha elég szar helyzetbe tudnak hozni, amikor vagy kiröhögnek amiatt, hogy milyen jó vagyok matekból, és hogy mennyire szeretem, vagy a múltban történt 'hibáim' veszik elő, és azokon röhögnek. De mindig csak az én ilyen dolgaimat hozzák elő, hogy pl. aki nálam nincs ilyen barát szinten, azzal nem beszélgetek el úgy, meg ha elvitelre kértem az ételt, akkor miért helyben eszem meg és ilyesmik. Meg egyébként se lenne nagyon közös témánk, mert ők mindig mennek valahova, emberek között vannak, így vannak témáik, pl. a nagy kedvenc, hogy kibeszélik a másikat. Én meg nem mindig járok el mindenhova, sőt, többször egyedül megyek el bevásárolni, vagy ruhákat nézegetni, vagy csak szimplán sétálni, vagy a nagymamámhoz megyek, vagy pedig itthon töltöm az időmet, olvasok, tanulok, takarítok, netezek és hasonlók.
2013. júl. 3. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem veled is és a "barátaiddal" is baj van. veled azért mert hagyod hogy csoportosan szekáljanak,nem pirítasz oda nekik mikor rosszindulatúak,velük meg az hogy kihasználnak és megaláznak.


én a helyedben leépíteném a kapcsolatot velük mert nem igazi barátok az ilyenek. a mi baráti körünkben is megy a szekálás meg az oltás ezerrel oda-vissza,viszont mi számíthatunk is a másikra,bárkinek bármi lelki nyavalyája van,kiadhatja magából és megpróbálunk segíteni. szerintem ez a barátság,nem az hogy együtt pletyizünk meg soppingolunk.

2013. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!