Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm elég furcsa. Mit...

Adrienn12 kérdése:

A barátnőm elég furcsa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanába a barátnőm állandóan bezárkózik a szobájába, semmit nem mondd el nekünk,hogy mit csinál a szobába (többen vagyunk barátok) ha meg ki is jön, akkor is csak levegőzni vagy sétálni jön ki. Régebben imádott velünk beszélgetni,most meg megváltozott.Akkor szeret kijönni amikor nem süt a nap. Mostanába már alig találkozunk, alig beszélünk egymással. Kérdeztük mibaja, de azt mondta hogy semmi... Ha meg úgy mondtuk hogy léccives mondjad már el, mert ez így nem jó.. Alig eszik, vagy iszik, már nagyon a kutyájához sem megy ki.. mi a baja? ez már kicsit fura :(

2013. júl. 5. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi baja, de nagy baj lehet. Nem tudtok szólni a szüleinek, hogy csináljanak valamit?
2013. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.. Sajnos neki az apukája már elköltözött,anyukájának már szoltunk, de ő se tudja mi a baja..
2013. júl. 5. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer 1 embernek kell vele leulnie es nem kerdezgetni csak elkezdeni beszelgetni. es mikor mar kezd felszabadult lenni akkor kell kicsit tapogatozni hogy " hogy erzed magad mostanaba? engem kikeszit ez a meleg", vagy "kepzeld tegnap olyan szomoru voltam es nemtudom hogy mert. veled volt mar ilyen?" ea ha ezekre valaszol, es elkezd meselni akkor megtudjatok beszelni es minden rendbe lesz ha meg nem akkor addig kell probalgatni amig nem sikerul :)
2013. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerelmi bánat?

Elvágyódás egy más civilizációba?

2013. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Nem mondja el :( azzal is próbálkoztunk,hogy leülünk vele beszélni. De mindenre csak: Semmi, semmi közöd hozzá,nincs baj,haggyál,egyedül akarok lenni..
2013. júl. 6. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne erőltessétek!
2013. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne erőltessétek :) idővel elmondja ha akarja. ha nem hagyjátok békén vele, eltávolodik tőletek teljesen
2013. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ebben igazatok van, ezzel még nem próbálkoztunk..
2013. júl. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!