Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tartsak meg tartósan...

Hogyan tartsak meg tartósan egy internetes havert, hogy ne unjon rám egy idő után?

Figyelt kérdés
Ha van több, közös témánk, és facebookon beszélgetünk.
2013. júl. 6. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Később, felnőtt koromban, amikor már az anyámék nem szólhatnak bele, mikor és hova menjek, találkozni is tudnék vele élőben, nem lakik nagyon messze közel 100 km-re csak. Addig meg meg kéne tartani internetes havernak, két ilyen is van nekem.
2013. júl. 6. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell indig egymás nyakán lógni, néha kimaradhatnak napok, amikor uncsi napjaitok vannak és nincs mit mesélni. Ez minden kapcsolatban egy kulcsszempont.
2013. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod megtartani, ha kicsit megnyiltok egymás felé, illetve bevonod a hétköznapokba. Így ha megosztod vele pl a napi eseményeket vagy számodra fontos dolgokat, akkor mindig lesz hova visszacsatolni, tudni fogja kiről, miről beszélsz, így egyre több és több "közös" témátok lesz. Arra figyelj, hogy ez mindkettőtök oldaláról meglegyen, ha nem megy magától, tegyél fe kérdéseket, legyél érdeklődő, az a másiknak mindig jól esik. Amúgy nem kell előre tervezned ilyesmit, mert elveszed a lényegét! Nem az lesz fontos, hogy jól érezzétek magatokat, hanem, hogy meghatározott dátumig megmaradjon a kapcsolat. Én ezt nem tenném, az életnek is adhatnál egy esélyt, hogy alakítsa a dolgokat.
2013. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó kérdés, nem kell egymás nyakán sem lógni úgymond, csak dumálni. Ezek igazából maguktól alakulnak ki, nekem 1 olyan haverom van, akit csak neten ismerek, de napi szinten dumálunk.
2013. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!