Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék kocakahasat de egy...

KnightBalazs kérdése:

Szeretnék kocakahasat de egy kis réteg zsir van a hasamon nagyon sokat mozgok naponta rendszeresen bajnoksági szinten kosrazok. De nem tudom hogy mit tegyek a kockahasért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A has izmommal nem lenne baj de eltakarja a hasamon lévö zsir amugy 12 éves fiu vagyok egyáltalán nem vagyok kövér csak a hasamon van zsir amitöl nem látszik hogy kocka hasam van hetente 9 edzésem van ezért szerintem inkább a táplálkozással van baj.Mit tegyek ?

2013. jún. 18. 12:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Hopsz 13 éves vagyok bocs elnéztem ...
2013. jún. 18. 12:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta.
2013. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miböl áll a szálkásitó diéta ? Nem hallotamm róla mit kell egyek hozzá édességeket nem nagyon eszek cukros és lisztes ételeket átlagosan eszek.
2013. jún. 18. 12:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy nagyon sokat eszek föleg gyümölcsösöt anyum föz rám házi hagyományos ételeket de akár változtathatunk is rajta szerintem jó ötletnek tartaná és soha nem eszek gyorskaját és nem iszok üditöket és chipseket sem eszek szóval viszonylag egészségesen étkezem csak kicsit zsirosan.
2013. jún. 18. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egészséges ? Azt hogy ne legyen eröm nem fogadhatom el mert mondom edzek keményen és az edzöm se örülne ha a teljesitményem visszaesne és persze én is más uton nem érhetö el a kockahas?Köszönöm a válaszaidat eddig már kaptál két jó minösitést is ;)
2013. jún. 18. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, járj el Bakó Gábor jazztáncóráira. Olyan edzés van az elején, meghalsz. És a kockák 4-6 alkalom után megvannak. ;) Ha nem jársz többet, akkor néhány hónap alatt eltűnnek persze.
2013. okt. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!