Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek! Csak nálam van ez így?

Emberek! Csak nálam van ez így?

Figyelt kérdés
15/l vagyok ezért bulikba még nem nagyon járok,viszont van egy-két ember körülöttem ,de ők nyáron eltűnnek.Azért hetente egyszer midig találkozok valamelyikükkel,de egy hét nem egy napból áll.Mit csináljak?Csak rám ,,kíváncsiak" ennyire a barátaim vagy másnak is vannak nyugisabb napjai?

2013. júl. 21. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok. Nyáron havonta 4-6szor ha találkozom az ismerőseimmel. Egész tanévben fárasztanak a baromságaikkal, néha kell egy kis szünet. Sokan vannak ezzel így, csak nem mindenki vallja be. Meg persze ez attól is függ, hogy te mennyire keresed a társaságukat.
2013. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos idén az a helyzet velem is. A legjobb barátnőm, akivel terveztük, hogy sokat fogunk nyáron találkozni (év közben is vele szoktam legtöbbet találkozni), sajnos megbukott, ezért a szülei nem engedik el nagyon sehova, emiatt a tervnek lőttek... Szóval egyedül szoktam lenni mostanában, mert egy másik barátnőm nem nagyon találkozgatós típus, vele viszont chaten jókat tudok beszélgetni.

Szóval együtt érzek veled...

17/L

2013. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi:/

Hát chaten én is beszélgetek velük,de az nem ugyanaz.

Az a barátnőm akivel eddig mindig együtt voltam azzal összevesztem,egész nyáron nem beszélünk.

A másik falusi,a harmadikkal meg nem találkozhatok folyamatosan..

2013. júl. 21. 19:54
 4/4 anonim válasza:
Én nyáron egyik osztálytársammal sem találozok pedig egy faluban lakunk. Nagy ritkán elmegyünk egymás mellett az utcán és köszönünk egymásnak és ennyi. Nem mondanám, hogy többet várok tőlük, mert én a kiközösített gyerekek csapatjában vagyok (egyedül).
2013. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!