Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi tortent?...

Szerintetek mi tortent? (fiu-lany baratsag)

Figyelt kérdés
Hat eleg regota baratok vagyunk, igazabol igy lettunk nagyon joba hogy a baratnoje a legjobb baratnom volt. Aztan most szakitottak, de mi ugyanugy elegge joban vagyunk. Buliztunk azota egyutt es akkor is tortentek furcsa dolgok, nem egyszer majdnem lesmarolt de mondjuk azt tudni kell, hogy ivott es elegge rossz kedve volt. Utana valamiert nem beszeltunk egy ideig..maig se tudom miert. Elvileg azert mert nem ert ra. Aztan ezt megbeszeltuk, es kinnvoltunk varosba egy paran. Vegig olelgetett meg megfogta a kezem, de amikor ott volt az egyik haverja az elott mindig ott hagyott meg stb. De csak az az egy elott. Aztan utana most nem beszeltunk, es ha megkerdezem mi a baja nem mondja el. Csak annyit tudok hogy azzal az utolso nappal. Valakinek van valami otlete? :(

2013. júl. 21. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé össze lehet zavarodva, hagyni kell neki időt, hogy túllépjen a szakításon, vagy legalább csak annyit, hogy anélkül tudjatok erről beszélni, hogy nagyon felzaklatná.
2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont annak örülnék ha mellettem lenne egy lány ilyenkor. De akkor el kell viselned az összes depis hülyeségét egy ideig.
2013. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Hat...nemtudom. De a legjobban azt nem ertem hogy mert az az egy haverja elott nem foglalkozik velem? :/

2013. júl. 22. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet a barátja nem tolerálná. Rengeteg oka lehet. Csak ő tudja, miért viselkedik így, ezt neked kell kipuhatolnod. Maradj a közelében, legyél ott, ha "szüksége" van rád, de ha úgy érzed már irritálod, jobb ha lelépsz egy kicsit.


Ez most lehet hogy gonosz lesz, de ne éld bele magad a dologba. Ezt tapasztalatból mondom, mert én is elkövettem már ezt a hibát, és nagyon összetörtem emiatt.


Az is sokat segítene, ha tudnám hány évesek vagytok, mert tényleg rengeteg oka lehet a viselkedésének, de ezeknek egy részét kinövi az ember...

2013. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 mindketten...

Engem azzal is tonkretesz, hogy nemtudom most mi van...nem kell soat erolkodnie.:/

Es ha irok neki.nem ir visza, ha meg utcan talalkozunk pont hogy sak koszon. Hat az a baratja lehet nem toleralja, de szerintem nem a baratjait kene kerdeznie hogy kivel beszelhet..es kivel nem.

Amugy bocsi ha felre ertettetek de en most se akarok tole tobbet, csak ugyanugy a legjobb baratja lenni. Es ezt o mondta utoljara hogy az vagyok nem en gondolom csak igy...

2013. júl. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!