Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szólok bele mindig...

Miért szólok bele mindig mások dolgába?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy valahogy sikerül magamat rávennem arra, hogy szóljak bele mások dolgába. Emiatt összeis vesztem a barátnőmmel, és mindig mondogatják, hogy semmi közöm sincs hozzá, meg minden. Persze, jószándékból szeretnék segíteni az embereken, de valahogy mindig sikerül bele szólnom mások ügyeibe. Tudom, ez rossz tulajdonság, de basszus, ha valaki ki írja a problémát, és naplónak használja a Facebookot, akkor miért ne kérdezzek rá? HA kiírja, akkor rákérdeznék.

2013. aug. 2. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig kérdezd meg magadtol, hogy neked kellene ILYEN joszándéku segitség?
2013. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszinte vagyok, és akkor se pofázok vissza a másiknak csúnyán, ha tényleg semmi köze sincs. Hanem azt mondom, hogy hosszú történet, ha nem eléggé bízok meg valakiben. Egyébként, igen, azt hiszem.
2013. aug. 2. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétféle ember létezik; az egyik őszinte, a másiknak vannak barátai.
2013. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nehéz dolog ez:( de mondjuk ha vki közösségi oldalon írkálja a dolgait, akkor nem tudom, miért veszi beleszólásnak az illető...ha nem kérdezne rá senki, akkor meg azért lenne mérges, mert hogy senkit sem érdekel.

aki beleszólásnak veszi, annak akkor ne írj, vagy egyszerűen csak kérdezz rá, de ne szövögess sok véleményt a dologhoz, inkább bíztatást.

néha jobb nem beleszólni dolgokba, persze tudom, hogy csak segíteni szeretnél, de egyes emberek nem értékelik.

ne hibáztasd magad:)

2013. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálom megfogadni utolsó :)
2013. aug. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!