Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt a barátaim?

Miért csinálják ezt a barátaim?

Figyelt kérdés
3-man vagyunk legjobb barátnők, már több mint 10 éve ismerjük egymást. Most lesz a szülinapom (16.), de nem mondtak semmit, hogy találkozzunk valamikor vagy stb. Mindkettőjüknek tavasszal volt a szülinapja, és mindig azt csináltuk, hogy 2-en együtt adtunk a 3.nak ajándékot, plusz el is mentünk valahová, időben megszerveztük (leginkább én szerveztem...) hogy mit fogunk csinálni és mikor. Az egyiknél pl megszerveztünk egy időpontot, aztán utána lemondta a saját(!!) szülinapját, de akkor áttettük későbbre. Most meg írtak hogy elmennek táborba, nekem meg semmit nem mondtak, hogy ráérek e valamikor.. lehet hogy túlreagálom, de akkor sem esik jól, és nem értem hogy miért csinálják ezt. :(
2013. aug. 4. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy megakarnak lepni?
2013. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de 2 nap múlva elutazik az egyik, jövőhéten másik is, utána meg én megyek táborba, tehát találkozni is alig van időnk, nem hogy még meglepni.. de remélem neked van igazad!
2013. aug. 4. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előzővel, ez egy tökéletes megszervezése lenne egy meglepetés szülinapi bulinak. Most már csak azért szorítok, hogy tényleg erről legyen szó:)
2013. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Néha az én barátnőim is elvárják, hogy velük kapcsolatban mindig legyek felkészült, mindig szervezzek vmit (szülinapra, névnapra.) Aztán én sokszor el vagyok felejtve.

De remélem neked meglepi bulid lesz!!!!

:)

2013. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg legjobb baratnoid, akkor meg akarnak lepni:) ne formedj rajuk semmikepp, szulinapod elott plane ne, ha majd nem tortenik semmi.. Akk tedd fel ezt a kerdest ujra:)

Boldog szulinapot elore:D

2013. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2013. aug. 5. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglepi buli volt??? :)
2013. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!