Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik! De nem tesz semmit...

Hiányzik! De nem tesz semmit ő sem a kapcsolatunkért, megint én menjek érte?

Figyelt kérdés

Megszakítottunk minden kapcsolatot, egy hozzám nagyon közelálló személlyel, de őt nem érdekli,és eddig engem sem érdekelt.

De elkezdett hiányozni...

Viszont pont,hogy miatta ment tönkre,mert nem érdekeltem,és sérelmet érzek/éreztem, úgy érzem nem nekem kell mennem utánna, hanem ha érdeklem jön.

Mit tudok tenni,hogy ne gondoljak rá,és végleg lezárjam?

/Beszélgetek másokkal, meg minden, de azért vele már volt múltunk, sok minden közös dolgot veszítettünk, nyilvánvalóan hiányoznak az eltöltött percek, az emlékek, amiket hátrahagytunk... De már nem lenne értelme előről kezdeni, hogyan tovább?/

Volt valaki hasonló helyzetben?


2013. aug. 8. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
kár olyan valakiért keseregni,aki nem foglalkozik veled.mivel Ő nem meggy utánad,már rég lezárta veled az egészet! nézz előre és nyiss új emberek felé.a múltat már úgysem tudod vissza hozni...
2013. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen=)

Majd így csinálom akkor, mást tényleg nem tudok tenni. :)

2013. aug. 8. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt bármit is teszel igyekezz, hogy bocsánatot kérj a másik féltől, ezzel elszakítod a harag és düh szálat. Ez csak akkor működik általában ha személyesen teszed meg az adott emberrel kapcsolatban.Már maga a szándék is gyengiti a köteléket, ha nem akarod erőszakolni a helyzetet, de elszakítani sosem fogja.

Az meg már az én maszek kis véleményem, hogy ha alapjáraton van egy jó szellemi kapcsolat azt felesleges megszakítani, maximum át lehet terelni baráti síkra.Minden egyes ember aki értékes azt kár egy harag miatt teljesen kiiktatni az ember életéből.

2013. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy évig rágódtam egy ilyen "barát" miatt, de mára odáig jutottam, hogy már látni se akarom. Haragszok rá és szinte megundorodtam tőle, amiért így faképnél hagyott. Amúgy ugyanez volt a probléma, nem keresett és elhanyagolt.
2013. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Igazad van, de ma is mentem utána, igaz,hogy írtam neki,de személyesen akartam vele találkozni, ő el sem olvasta,és vissza sem írt rá, csak mondjuk fél óra múlva, egy szöveget,hogy mikor írtam neki?-azt már automatikusan töröltem,mivel ha nem írt,és nem keresett utána sem,akkor nem akart semmit, ennyire érdekelte a kapcsolat.

Szóval ma volt a végső pont mikor kiakadtam,azok után,hogy megint én mentem utána, mára ott tartunk,hogy oly annyira nem érdekli,hogy vissza sem ír,és el sem olvassa. (amikor pedig mondtuk,hogy akkor szakítsuk meg a szálakat, állítólag szenvedett, a vicc pedig az,hogy 2 napja történt az egész,2 nap alatt akkor kiheverte annyira,hogy már nem akar belevágni újra.értem én.)


utolsó: Igen-itt is ez a huzavona, nem érdekli semmi, ahogy az elzőnek leírtam, nem válaszol vissza, és személyesen sem találkozunk, így már nem is fogom keresni,majd keres ha hiányzom neki,vagy akar valamit,én megadtam neki a lehetőséget... Ebből bizony úgy néz ki már semmi nem lesz.

2013. aug. 9. 00:53
 6/10 A kérdező kommentje:

Legalábbis amikor írt, amit töröltem, abba csodálkozva írt,hogy mikor írtam,és miért írtam?

Nem, kicsit sem tűnt úgy,hogy találkozni akart volna,és a szövegbe sem írta bele,hogy találkozzunk akkor,és azt sem írta bele,hogy konkrétan miért nem válaszolt. Csak igazából 'felelőségre vont',hogy miért írtam :)

2013. aug. 9. 00:55
 7/10 anonim ***** válasza:

5 Tudod kedves, a vélt sérelem a ostoba emberek ajándéka.Ahogy a tiéd is.


Előszőr is, net-en keresztűl ezt nem intézzük,

Másodsorban koránt sem biztos hogy ő látta a leveledű

Harmadsorban még az is lehet, hogy ő nem is látta mert fel van törve a fiókja.Pl.

2013. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezek kifogások Kedves utolsó,elolvasta mert rá 20-30 percre írta amit az előző komimba írtam.

Szóval őt a kapcsolat nem érdekelte/érdekli,innentől nyilván én sem futok utána.=)

2013. aug. 9. 14:42
 9/10 anonim válasza:
Ugyan ez a szitu nálam is...4 évig nagyon jóban voltunk, 3 éve elhanyagol. Múlt héten rákérdeztem, hogy akkor most mi van és, hogy akarja-e tartani a barátságot vagy nem...és arra sem méltatott, hogy visszaírjon...szép kis barát, mondhatom...
2013. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát Kedves utolsó,mivel nem írt vissza barátnőd, így szerintem azt jelenti,hogy 'nem vagytok' már barátok. De ezt akkor szerintem eddig is észrevetted.
2013. aug. 13. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!