Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem?...

Miért csinálja ezt velem? (lényeg lent)

Figyelt kérdés

16/L vagyok.A legjobb barátnőm akit születésemtől kezdve ismerek, mostanában teljesen elhanyagol.

Csak akkor keres hogyha valami problémája van.Mindenkit kitaszít maga körül és olyanokkal barátkozik akik kibeszélik őt a háta mögött.

Soha nem hív el sehova, és eléggé kimutatja hogy szégyenli hogy ismer engem, de értem hogy miért.

Én mindig hívom őt moziba, stb. akkor eljön de ritkán.

Nem értem hogy miért lett ilyen ?

Mit csináljak ? Segítsetek!


2013. aug. 11. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard le! Barátkozz mással.
2013. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert neki másabb barátai lettek,akikkel jelen pillanatban most látszólag jobban érzi magát és hiába beszélik őt ki,de akkor is szereti ezeket a barátokat.
2013. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szégyellnie, hogy ismer?
2013. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt vettem még észre hogy csak olyanokkal barátkozik akik népszerűek, és szerintem ezért is szégyell mert én nem vagyok annyira "menő".
2013. aug. 11. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert gondolom azok számítanak menőnek, akiknek kivan mindenük, vakolat van a fejükön, porrá festetik a hajukat, egyfolytában pasiznak, és attól boldogak, hogy másokat cikiznek?! Szard le a csajt, ahogy kivettem az írásodból te egy értelmes fiatal lány vagy, ne törődj a barátnőddel.
2013. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amcsi film van az agya helyén, nem tudsz vele mit csinálni.
2013. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
EZ a ki a menő dolog, még pár évig téma lesz aztán majd találsz magadnak igaz barátokat :) A kamaszkor erről szól.
2013. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!