Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok menni a barátnőm...

Nem akarok menni a barátnőm szülinapjára mert inni kellesz. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én utálom a tömény alkoholt, de ennek a bulinak meg az lesz a lényege, hogy mindenki inni fog, ezt ő már közölte is. Tudom, hogyha úgy megyek el, hogy kompromisszumot kötünk, hogy nem iszok, vagy csak keveset, akkor ott majd úgy is az lesz, hogy ó de igyak már, ráadásul idegenek előtt nagyon kellemetlen olyat mondani, hogy én nem bírom/szeretem a piát. De mégiscsak a barátnőm, most mondjam le? Abban biztos vagyok, hogyha nem megyek el, akkor megharagszik, de engem meg egyszerűen taszítanak az ilyen helyek, ahol inni kell.

2013. aug. 13. 16:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy elmegyek ma, amúgy is viszek neki ajándékot, és egy nagyon picit iszok majd, a többit meg csak úgy kevergetve.:)
2013. aug. 17. 09:11
 22/27 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. engem probáltak anno "leittatni", de mikor éreztem hogy a következő pohár sok lenne, mondtam hogy nekem ne vegyenek.. a srácok csak azért is megvették és letették elém az asztalra. én meg megmondtam nekik hogy ráb..tatok mert nem fogom meginni... és így is lett. ők itták meg
2013. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült a buli?
2013. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kár lett volna kihagyni. :) Kellemes csalódás volt, hogy senki sem erőszakoskodott, ennek ellenér nagyon jól éreztem magam, és csak keveset ittam. Nem úgy, mint a többiek, de ez már más tészta. :D
2013. aug. 19. 10:25
 25/27 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 19. 10:26
 26/27 anonim ***** válasza:
a lényeg: mindig legyen nálad egy pohár amiben van valamit. akkor senki se erőszakoskodik :D
2013. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
*e, és igaz. :)
2013. aug. 19. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!