Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam le az esti...

Hogy mondjam le az esti programomat a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük az egyik barátnőmmel, hogy ma este elmegyünk éjszakai vidámparkba, és utána náluk alszom. Megkérdeztem az anyukámat, de ő nem engedte, viszont azt nem szeretném a barátnőmnek megmondani, hogy azért nem mehetek, mert anya nem enged. Milyen indokkal mondjam le? Én nem szoktam/szeretek hazudni, de most nem tudok mit kitalálni..
2013. aug. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz hazudni mond meg az igazat... Az utolsó mondatod második felével cáfolod az elsőt.
2013. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ő ilyen bulizós, laza lány, én pedig inkább otthonülős vagyok, és jó lenne kicsit átvenni a stílusát, kicsit ellazulnom, és nem szeretném azt mondani, hogy "anya nem engedi".
2013. aug. 18. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Juj régen, amikor nem volt kedvem menni sehová, hányszor mondtam le azzal, hogy "anya nem enged", miközben anyukám mit se tudott arról, hogy programom lenne :D :D

Szóval szerintem megmondhatod, hogy nem enged. Nem te tehetsz róla, nem gáz.

2013. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem mered elmondani az okot,akkor mondd,hogy: most jött meg a mensid és annyira görcsölsz hogy nem tudsz fel kelni sem.

csak az a gond,hogy ha legközelebb elhív valószínű anyukád akkor sem fog elengeni,és az már gyanús lesz ha mindig lemondod..


egyébként hány éves vagy?

2013. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!