Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom csak beadja, hogy...

A haverom csak beadja, hogy részeg, és azért tombol, árt másoknak? Mivel téríthetem észhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindig elő jön ez a "leszarom, nem érdekel!" és adja a tolerálatlan idegesítő "csak azért is megcsinálom!" óvodást!


Ha mentünk valahova, és részeg, akkor elkezd hangoskodni. Rászólok, hogy ne csinálja, utcán vagyunk, csöndes környék, 11 múlt, nem elég, hogy ugat az összes kutya.

Szóval csitítgatom, erre elkezd "áháháh háááááááááá! elkezd ordítani meg a kedvenc számait üvölteni!"

Vagy mondtam neki, hogy ne dobálja már el folyton a csikkeket, mielőtt elszívta volna a cigit, erre rám néz, oda megy egy posta ládához, és bedobja...

Vagy, vett a boltban piát, megitta, mondtam neki, hogy keressünk egy kukát, erre fogta, és az első fához neki vágta az üveget.

Vagy mondtam, hogy ne menjünk arra, sok kutya ugat, még kijönnek, hogy ne ott sétálgassunk ilyen későn, erre oda megy a kerítéshez, és becsönget, majd rohan el.

És a pofám ég ilyenkor.

Én is iszok, de soha nem csinálnék ilyeneket. Nekem még részegen is azon jár az eszem, hogy ne ártsak, ne zavarjak másokat, és részegen is ég a pofám mikor ilyeneket csinál, mikor kérem, hogy ne.


Múltkor elkezdett cigizni egy bolt előtt, és jöttek a rendőrök, és mondtam neki, hogy dobja el, vagy huzzunk innen, erre direkt megvárta még oda jöttek, és a szemük előtt dobta el a csikket.

Majdnem bevittek minket...

Most miért ilyen fkalap?

Ja, és a legjobb, ebben, ha másnap számon kérem, hogy miért csinálta, bajba kerülhettünk volna, akkor jön a "Én nem csináltam semmi ilyet!" letagadja!

21 évesen.

Szerintem többet nem megyek vele sehova, de észhez akarom téríteni, hogy vannak rajta kivűl mások is a világon.

Most minek csinálja ezeket? Jót akarok neki, erre direkt ellenkezik, pont azt csinálja amit mondok, hogy ne!



2013. aug. 26. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd be a detoxba
2013. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az emberek reszegen altalaban nem normalisak es meg se tudod ot gyozni arrol , hogy ne legyen ilyen amikor reszeg.
2013. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rád nem hallgat, akkor majd hallgat másokra.

Előbb utóbb úgyis megelégelik az emberek vagy elkapják a rendőrök vagy valami.Lehet hogy egyszer az utcán fog kötekedni valakivel aztán 2-3 markos legény összeveri, és akkor majd nézhet magán körbe.Vagy kiengedi valaki a kutyát azt úgy s*ggbe harapja hogy meg se áll Jamaicáig.


Esetleg beszélj a szüleivel, vagy vitesd el pszichológushoz.Más nem nagyon jut eszembe.Egyébként sok olyan ember van aki részegen randalírozik.Ha egyik sem válik be akkor majd a saját kárán megtanulja

2013. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Primitív barom! A pia csak felerősíti, ami alapból is benne van. Majd jól elverik egyszer, ha nem tanul belőle, többször. Én elmúltam 30. Sok ilyet láttam a te korodban. Ezek közül egyik sem lett igazán normális ember.
2013. aug. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!