Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy igazi barátom se....

Nincs egy igazi barátom se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nincs egy barátom se.Az iskolában jól elvagyunk a "haverokkal", de utána mintha két csoportra oszlana mindenki:#1 aki elmegy inni és bulizni, #2 aki hazamegy gépezni.Az a baj hogy én semelyikhez nem tartozom és egyedül vagyok.Iskola után én inkább focizni mennék vagy valamit sportolni.Az is szerepet játszik a dolgokban , hogy messze van a gimnázium itthonról, ezért edzésre se tudok járni(+tanulás).Nagyon egyedül érzem magam.


Ez mással is így van vagy csak velem?

Mit tegyek?



2013. aug. 29. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére van 2 barátom, de nekem főleg azért van ilyen kevés mert elég antiszoc vagyok. Ha pesti vagy írj nyugodtan hátha lesz valami belőle! Én úgy se járok sok helyre csak kondizni a többi meg tanulás lesz és még így is marad egy csomó időm.
2013. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, ez az internetes ismerkedés nem az én stílusom.De azért köszi :D
2013. aug. 29. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello, nálam is pont ugyanez a helyzet, messze a gimi, edzésre szívesen járnék (mert ugyebár ott is lehet ismerkedni) ,de úgy gondolom a tanulás rovására menne.

Az a két barátom aki van.. hát az egyik kockul non-stop, a másik egész nap edzésen, sajnos nagyon buta. A nyarat szarrá untam, örülök hogy elkezdődik az iskola, legalább ott vannak a haverok.

Ha pest megyei vagy dobj egy PÜ-t!

2013. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!