Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kiábrándulhatok emiatt a...

Kiábrándulhatok emiatt a barátomból? Vagy csak túlreagálom a dolgokat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet,hogy én egyszerűen ki nem állhatom az akciófilmeket és az olyan jellegűeket,amiben lövöldöznek,gyilkolják egymást az emberek.

A barátom pedig szereti ezeket megnézni,de ugye ezt nélkülem kell megtennie.Néha mondja,hogy jó lenne,ha együtt is tudnánk filmet nézni,de nekem nem jó akármi.


Viszont úgy érzem,hogy egyre inkább kezdek belőle kiábrándulni,mert nagyon zavar,hogy ennyi agresszív dolgot néz.Szerintem tudat alatt hatással vannak a személyiségére ezek a filmek.

Mindig azt gondolom,hogy már egy idő után az sem hatná meg,ha élőben lenne szemtanúja kegyetlenkedésnek.


Lányok! Ti megnéztek nektek nem tetsző filmeket a barátotokkal csak az ő kedvéért?


2012. szept. 20. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen más az ízlésetek, ezzel nincs semmi baj. Az a baj, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor valami nem stimmel a kapcsolatotokkal, vagy nem szereted eléggé, vagy valami más van, de csak emiatt nem lehet valakiből kiábrándulni.

Én volt, hogy olyan filmet néztem meg, ami nem nagyon érdekelt, de megpróbáltam, hátha. Nem jött be, azóta nem nézem. De ebből nincs probléma.

Szerintem ne kombinálj, fogadd el, vagy ha nem megy, ne legyél vele.

2012. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy izlésbeli különbség van kettőtök között, nem szerencsés, de nem is nagy baj.

Minden pár tagjainak kell lenni magánszférához való jognak, ha a barátod szereti az akciófilmeket, nézze meg egyedül, ez természetes.

Ha meg hajlamos vagy a kiábrándulásra, akkor előbb-utóbb ki is fogsz, ez csak indok kérdése.

2012. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel.Nem lehet ugyanolyan az ízlésetek.Az pedig (szerintem) rettentő nagy marhaság,hogy az ember személyiségére hatással vannak ezek.Nincsenek,legalábbis egy értelmes,felnőtt emberre biztos nem.

Néha vedd rá,hogy olyat nézzetek,amilyet te akarsz.

2012. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!