Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ilyen keves az igaz...

Miert ilyen keves az igaz baratom?

Figyelt kérdés

Vannak barataim, de inkabb csak olyan 'haverok', most kerultem uj suliba (9.be) es mindenkivel joba lettem, de mindenki benne van egy tarsasagba es meg megyek ide oda, egyszer ezekkel egyszer azokkal.. Sui utan is valtozo, hogy kivel megyek haza. Mindenkivel jol erzem magam, de valahogy ugy erzem, hogy megsincs az, hogy van egy par allando baratnom es veluk vagyok mindig es mindig ott vannak, ha baj van segitenek stb..

Alatalnosbol maradtak igaz barataim, de a sulibol is szeretnek. Fog ez valtozni, vagy ki fog alakulni, mit tegyek?


2013. szept. 6. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akarsz 5 nap ismeretség után idegenektől ... -.-

Viselkedj továbbra is kedvesen mindenkivel, idővel aztán kiderül kivel leszel jobb viszonyban, ki lesz a barátod.

2013. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy változik. Nekem középiskolás barátaim vannak. Igaz, nem az osztálytársaim, 2évfolyammal járt alattam. Igaz barátot nem mennyiségre "mérik". A barátságnak minősége van!!!! Nem mindegy. Most, fiatal felnőttként is együtt vagyunk, sütögetünk, vagy csak összeülünk egy-két pohár bor mellett.
2013. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!