Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnők mindenen megosztozn...

A barátnők mindenen megosztoznak! Az mimár hogy nem adja kölcsön a cuccait?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel összevesztem pár napja mivel kijelentette hogy nem adja kölcsön a cuccait. Ez milyen már? Én ha bármit kölcsön kérne egyböl odaadnám neki, ő meg nem képes, mondván hogy mindig kölcsön kérek tőle. Meg ha megyünk a haverokkal fel diszkoba akkor én az ő ruháit veszem fel. Nem értem ez miért fáj neki amikor neki van egy csomó miniruhája és nekem meg nincs? Erre izél hogy vegyek magamnak.De minek? Nem veszek fel sose miniruhát csak bulikba arra a pár alkalomra meg nem dobok ki rá pénzt. Ennyi.Szerintem igazán kölcsön adhatná, szerintem nem fáj neki az hogy viselem. Komolyan mondom levagyok döbbenve.. Szerintetek ez normális viselkedés?

19L


2013. szept. 8. 20:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene a ruháit kölcsönadni neked? Mi még a testvéremmel sem vettük fel egymás ruháit. Elég gáz, ha látnák rajtam más ruháját.

Ha ajándékba adná neked, akkor az OK, de kölcsönbe én sem adnám.

Vegyél magadnak egy-két ruhát, az lenne a normális viselkedés. A batárnőd viselkedik normálisan.

2013. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De ha tudja hogy nekem nincs miniruhám akkor neki fáj odaadnia vagy mi? Most az az egy ruha nem oszt nem szoroz. Meg hogy van hogy parfümöt és sprét kérek töle. Sokszor jött azzal hogy drága volt. Érdekes én semmit se sajnálnék tőle..
2013. szept. 8. 20:41
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te most egészen komolyan írod? Mert az az érzésem csak viccelődsz velünk.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy az a normális amit te képviselsz? A barátnők nem osztanak meg mindent, és egyáltalán nem kell kölcsönadogatnia a ruhái. Én is megunnám, ha állandóan ezt csinálnád. A pasiját s kölcsönkéregetnéd?

2013. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő fizetett a ruhákért, akkor ne más koptassa! Ki vagy te, h neked minden ingyen jár?
2013. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy azért a pár alkalomért nem dobsz ki rá pénzt? Nekem úgy tűnik, nem csak pár alkalomról van szó. Gondolom nem évente 1-2 alkalommal mész bulizni! Egyébként meg miniruhát nem csak buliba lehet hordani. Szóval igen is "dobj" csak ki érte pénzt, hordd a saját ruhád, barátnőd se azért vette, hogy majd te fogod neki hordani!

Ennyi erővel akkor alkalmi/ünnepi ruhád sincs, mert azt úgyis csak egy évben 2x vennéd fel? -.- micsoda felfogás!

2013. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Csomó filmben van ez, gondoltam hogy a legjobb barátnők ilyenek. látszik hogy nektek nem volt még legjobb barátotok..
2013. szept. 8. 20:43
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
De, ilyen "legjobb" barátom volt már, mint amilyen te vagy. Azóta nem a barátom, amióta ő is azt hitte, mindent én fogok neki adni/csinálni. Aztán meg ha szóvá tettem, még ő sértődött meg!
2013. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy idejövök és mindenki lehurrog, máshoz se értetek. Miért lenne olyan nagy gond ha én kérek tőle kölcsön cuccokat? Még talán megértem a parfümöt(bár aztse na mind1) de az hogy a ruhát.. az még kisem fogy. Amugy ünneplőm se nagyon van eddig adott.
2013. szept. 8. 20:52
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátság nem erről szól. Nekem 25 éve van legjobb barátnőm, azt hiszem kiállt minden próbát. Nem is az a gond, hogy kölcsön kéred, hanem követeled! Óriási a különbség. És utána fel vagy háborodva ha nem kapod meg. Nem kéne ezen megsértődnöd szerintem. Mi is kölcsönadjuk egymásnak a cuccaink, de ritkán, "vészhelyzet" esetén. A parfümjét meg nem használom, mert ő is drágán vette, ne én használjam már el. Te úgymond nem adsz neki semmilyen lehetőséget, csak egyszerűen kijelented, hogy neki oda kell adnia. Hagy döntse már el ő, hogy kölcsönadja e. Meg amikor itt 4-5-en leírjuk, hogy nincs igazad, talán kicsit el kéne gondolkodnod ezen. Ne álljon ez a dolog a barátságotok útjába én azt mondom!
2013. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Akkor most nekem kéne bocsánatot kérnem mert azthittem hogy vagyunk olyan joban hogy megbizik bennem és kölcsön adja a cuccait?
2013. szept. 8. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!