Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért félek másokkal beszélgetni?

Miért félek másokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem beszélek sokat, új emberekkel nem merek beszélni , egyszerüen nem tudom mit mondjak, vagy hogy hülyeséget mondok, szerintem hülye vagyok és félek hogy hülyeséget mondanék és kinos helyzetben jövök, nem beszélve a felnőttekről, velük aztán végkép nem tudok komunikálni, félek!

és nem tudom mitől lehet. Irigylem azokat akik olyan könnyen elcsevegnek másokkal és jókat tud mondani és szeretik őket az emberek. De én nehezen tudom magamat megszretetteni az emberekkel mert mikor mondok is valamit, az olyan semmilyen, vagy fölösleges hülyeség,mit mondjak??



2013. szept. 14. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, engedd el magad és próbáld adni önmagad, nem baj ha nem mondasz fontosat, de egyszer le kell győznöd magadban ezt a félelmet.
2013. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nehezen megy, elkezd remegni a hangom, meg izgulok...nem vagyok normális, jajj:D
2013. szept. 14. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!