Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem ez egy hülyeség,...

Szerintem ez egy hülyeség, szerintetek is?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm. Elkezdtem mással is barátkozni, de figyeltem arra,hogy a másik barátnőmet ne hanyagoljam el. Ez a barátnőm féltékeny lett, és azt hitte, hogy az a másik barátnő, "el akar rabolni" mellőle, ezért ő is elkezdett másokkal barátkozni, és nem szimpatizát a barátnőmmel. Végül teljesen elhidegültünk egymástól, nem tekintünk a másikra barátként. A dologhoz egyébként még hozzátartozik, hogy ő pedig bosszúból, az ő barátnőjét állította maga mellé. Azóta tök bunkó, mindenkinek beszólogat, többek között nekem is. Engem ez nagyon bánt, mert országos barátnők voltunk. Próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, meg kedvesen közeledtem hozzá, de elutasította. Azóta úgy gondolom, hogyha nem akar, akkor nem és kész. Szerintetek rosszul gondolom, és tovább kéne próbálkoznom,

2013. szept. 16. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj,de jelezd,hogy jó buta volt!
2013. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
x@rd le őt! Nem érdemli meg a barátságodat, beszólongat neked, nagyjából semmibe vesz, vedd te is őt semmibe!
2013. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak az, hogy megszűnt a baráti viszony, hanem lassan utál, pedig semmi olyat nem tettem, amiért ezt érdemelném. (Szeerintem.) Hallom másoktól miket mond rólam, és nem túl szépeket...
2013. szept. 16. 20:29
 4/4 anonim válasza:
először is bnődet nagyon megváltoztatták, sőt amikor elkezdtetek mással barátkozni akkor az új bnője ellened fordította. am a lényeg h az igazi barátok visszajönnek csak te ne légy vele bunkó. várj és 1szer csak hívd fel, írj rá ha még úgy gondolod h szükséged van rá
2013. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!