Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudnak itt az...

Miért nem tudnak itt az emberek többsége a kérdésre válaszolni? Kérdezek vmit és kezdenek engem szidni, hogy miért nem nézem meg itt vagy ott. Én sem válaszolok olyanra amit nem tudok, keresek más kérdést!

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2013. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

hát ez azért van mert az emberek töbsége (szerintem teis tudod) bunkó..

ezzel azt értem hogy hiába másokkal kedves veled még nem lesz az igy inkább beléd köt..

ilyenekkel ne foglalkozz ezen nem lehet változtatni..

az emberek 90%-a ilyen..

2013. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mert az emberek nevetni járnak ide :)
2013. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sajnos igaza van az előttem szólónak, én rendesen válaszolok általában, amire tudok, de nem is értem, ha nem tud valaki valamire válaszolni, akkor miért ír marhaságot....google a te jó barátod, én értem amikor ezt írják, de basszus ennek az oldalnak a neve meg gyakori kérdések!!!!ezt csak az nem érti, aki nem tudja értelmezni a szavakat!
2013. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azert, mert ami Google -ben megtalalhato, arra felesleges uj kerdest kiirni. Senki sem tudna olyan reszletesen es alaposan megvalaszolni, mint a Google.
2013. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ebben nincs igazad, mert én nem a google válaszára vagyok kíváncsi mondjuk egy receptben, mert volt már, hogy el volt írva stb...ha az illető aki válaszol a saját tapasztalatát írja le, az sokkal jobb, nem beszélve arrol, hogy akár a válaszolóval levelezhetek is, a googléval meg nem!
2013. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mindegy, nekem ez a véleményem, akinek nem tetszik, az menjen a googléra és ne erre a kérdésre válaszoljon, mert a google ebben is segít neki!
2013. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először gondold át a kérdéseidet, hogy van-e értelme azt feltenni, s miután feltetted, mindig ellenőrizd vissza a helyesírást is.

Mellesleg a moderátornak üzenem, hogy nem lenne rossz két külön álló szekcióra osztani a weboldalt: 18 év alattiak és 18 év felettiek, s ezt nem csak a piros karikás részre értem :P.

2013. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mert nagyon sok olyan ember van aki szeret kötözködni és nem szeret segíteni még ha tud akkor sem. sajnos.

:)

2013. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 _Jessy_ ***** válasza:
Vagy azért, mert a kérdések 70+ százaléka "google első találat" kategóriába sorolható.
2013. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!