Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? (Ismerős összetörte valamimet)

Figyelt kérdés
Elég friss barát, mert most költöztem a mostani lakóhelyemre, ezért még nehezebb. Kiverte a kezemből a telefonomat és összetört, ami még nehezíti hogy nincs szervize az országban, ezért újat kéne rendelnem. 60 ezer forint egy ilyen, és bár azt mondta van ennyi félretett pénze és kifizeti, tudom hogy nincsenek olyan extra helyzetben hogy ezt csak úgy kicsengesse. Félretett pénzben nekem is van ennyi, de én meg sajnálnék újra ennyit költeni rá, főleg hogy önhibámon kívül volt. Mit lehet ilyenkor tenni? Felesben kifizetni? Nincs szívem tőle elkérni ennyi pénzt. :\

2013. szept. 24. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
rendes gyerek vagy ... akkor mondd meg neki, hogy nem akarod nagyon megterhelni, csak a felét fizesse ki
2013. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez rendes tőled.


Ajánld fel neki,hogy részletekben fizesse ki.

Így neki is nyugodt lehet a lelkiismerete.

2013. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de általába az ilyen helyzetek úgy néznek ki hogy helyben megigéri, már másnap el van felejtve. Ha nem hajtod be rajta nem ad semmit, ha meg megpróbálod akkor tagad mindent és fel van háborodva. Remélem veled nem így lesz :)
2013. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!