Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan várom el az internetes...

Jogosan várom el az internetes haveromtól, hogy szóljon, ha kb.10 percnél tovább elmegy chatelés közben?

Figyelt kérdés
Mert én el szoktam várni, de szerinte nem fontos szólni
2013. szept. 27. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval,egyszer csak elmegy,de nem szól?

Akkor szerintem szólhatna hogy :Bocsi,most el kell mennem


De azt hogy mennyi időre,azt nem muszáj megírni.

2013. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, én például mindig online vagyok telefonról, ezért nem szoktam közölni emberekkel, hogy most nem fogok írni, mert éppen sétálok, vagy boltban vagyok. Visszaírok, amikor tudok. De ha éppen beszéltek és szó nélkül lelép, az bunkóság.
2013. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig szólok ha elmegyek valahova..tudom milyen idegesítő amikor várod hogy írjon de nem ír, csak pl 20 perc múlva.

Szóval jogosan várod el.

2013. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem akkor idegesít, ha épp valami fontos dologra várnék választ (programszervezés), ha csak csevegés folyik, nem kapok hülyét tőle, majd válaszol, ha visszaér.

Én be szoktam írni egy "pill"-t, ha várhatóan hosszabb-rövidebb időre eltűnök, de előfordul hogy nem veszem észre a skypeon hogy írtak nekem még, pl. nem villog, vagy "leül" a társalgás és mással kezdek foglalkozni, olyankor eltűnök jelzés nélkül is akár.

2013. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utóbbi válaszolónak nagyon is igaza van, engem is akkor zavar a legjobban, amikor fontos kérdést tettem fel.

Bár létezik olyan, hogy E-etikett (megtalálható interneten), viszont sajnos nagyon kevesen alkalmazzák még.

2013. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elvárnám, hogy legalább azt megírja, hogy tovább lesz el (mert mittudomén, vendég jött vagy le kell mennie vásárolni)... sztem ebben az esetben ciki, ha azt írja, pill, aztán 3!!!! óra múlva ír vissza. Volt ilyen (mondjuk ő az ilyen majdnem-pasijával dumált akkor, és az fontosabb volt, neki de akkor is, legalább ne ízt arja, hogy pill, hanem hogy mással is beszél, ne haragudjak).
2013. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisebb időre megy el (kevesebb mint fél óra) akkor elég ha annyit ír az ember hogy pill. Ha annál több, akkor szerintem ésszerűbb azt írni, hogy most mennem kell majd:

Később beszélünk

Este beszélünk

Holnap beszélünk

Stb... Legalábbis szerintem így korrekt.

2013. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!