Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik egy legjobb barátnő?

Hiányzik egy legjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy, hogy nincs kivel beszélgetnem és hiányzik egy legjobb barátnő, akivel el lehet menni vásárolni, beülni valahova, akivel megoszthatok mindent.


Régebbi barátnőimmel már nem tartom a kapcsolatot, nagyon megváltoztak. A mostani iskolámban meg a társaság 90%-a fiú. (Szóval fiú haverból van pár, de az mégsem olyan mint egy legjobb barátnő.:))


Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tudnék tenni?

Meg igaziból elég félénk vagyok, nem igazán merek nyitni mások felé, ez is megnehezíti a helyzetet. :D


20/L



2013. szept. 29. 23:02
 1/6 anonim válasza:
Ha a mostani társaságod 90%-a fiú akkor nem muszáj hogy épp barátnő legyen keress magadnak egy normális,kedves fiút és vele is el tudsz menni vásárolni,csavarogni vagy épp beülni valahova ! :)
2013. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond hogy a fiúk 99% tovább gondolja a dolgot és nem csak barátságra vágyik...
2013. szept. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le, hogy merre laksz, kérdező?
2013. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet barátnömmel kellene megismerkedned neki is hasonló jellegü problémája.Ugyan nagyon szeret velem lenni,de idönként vágyik egy csajos estére amint én (fiúként) nem tudok biztositani neki
2013. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Szintén 20 éves lány vagyok, és már besokallok a sok pasitól. Jó lenne egy legjobb barátnő, akivel önfeledten őrültködhetnénk, hülyülnénk, de persze a komolyabb dolgokat is meg tudnánk beszélni. Én budapesti vagyok.
2013. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is budapesti vagyok. :)
2013. szept. 30. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!