Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért "kell" flegmáznom a...

Miért "kell" flegmáznom a barátaimmal? 19/L

Figyelt kérdés
Pár igaz barátom van, róluk tényleg elmondhatom, hogy ott vannak általában ha baj van, stb., de mégis flegma vagyok velük sokszor, főleg a legjobb barátnőmmel, és nem tudok vele mit csinálni, annyira próbálkozom de mégis ugyanúgy csinálom, nem értem miért van ez... :( Félek, hogy el fogom őket veszíteni emiatt...
2013. szept. 30. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a félelmed, senki nem végtelen türelmű. Általában az emberek akkor nem csinálnak valamit, ha nem érzik (át) a tetteik vagy épp a nem tetteik súlyát, és még nem erős a nyak körül az a bizonyos hurok.


Nekem nyers és őszinte a stílusom, sokszor beszólok, de a barátaim tudják, hogy én így szeretek, és általában ők is ugyanilyenek.


Viszont ha veled nem ilyenek, akkor az nem kifogás, hogy én ilyen vagyok, így szeress, mert az ember igenis változzon és tegyen a kedvére a másiknak, akit szeret és nem akarja elveszteni, miközben nem adja fel önmagát sem.

2013. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!