Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ismerkednétek neten?...

Ti ismerkednétek neten? Mármint látatlanban, amikor az illető azt mond magáról, amit akar, és amit nem tudunk visszakövetni, hogy igaz-e.

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor azt szoktam csinálni, mert élőben nem nagyon tudok.
2013. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen de az inkább adategyeztetés volt.

az ismerkedés fogalma az a személyes ismerkedés. a közös programok együtt járás, udvarlás stb. alatt zajlik. tényelegesen igy lehet a másikat megismerni.

2013. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mennyire bíztok meg az internetes ismerkedésben? úgy értem, hogy ma már egyre többször hallunk olyat, hogy xy képeit használták fel, csak átverésnek találták ki, stb és itt ugye ha nem skypoluk akkor nem tudunk meggyőződni arról hogy kivel is beszélünk..
2013. okt. 12. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:

na de miért nem skypoltok?

amúgy meg az első randin kiderül nem?

nem egészen értem...

de szerintem aki nem a saját fotóját küldi el az el se jön a randira.

vagy igen?

nem értem...

2013. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiiii ***** válasza:
Az internet eléggé veszélyes, de a valóság sem sokkal biztosabb és védettebb, úgyhogy igen, szoktam neten ismerkedni. Voltak, akikkel utána még személyesen is találkoztam.
2013. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En is szeretnék beszélgetni, ismerkedni, de olyan messze vagyok, hogy ez lehetetlen.
2013. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jelen pillanatban nem magam miatt érdeklődtem, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyian tartják ezt a módszert "biztonságosnak"? mert a környezetemben élők közül a fiatalabbak veszélytelennek, míg az idősebbek veszélyesnek trartják...
2013. okt. 12. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
nem az interneten való ismerkedés a veszélyes. veszély akkor van amikor az ember személyesen találkozik egy másik emberrel.
2013. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi veszélyes nincs benne,annyi a különbség,hogy így sokkal egyszerűbb mint ha odamennél egy idegenhez valahol.Ha ismered az embereket,akármit írhat,lelehet következtetni hogy igazat mond e tényleg.Legalábbis engem nem lehet átverni.
2013. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akit meg igen, azt élőben is átverik. Ehhez nem kell net.
2013. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!