Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van fiú és lány...

Szerintetek van fiú és lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
A válaszotok indoklására is érdekelne.
2013. okt. 31. 22:11
 1/9 K. D. G. ***** válasza:
60%
Szerintem van. Én lány vagyok,de egy csomó fiú osztálytársammal jóban vagyok. Sőt az egyik már kb az LB-m is lehetne,egy csomó titkomat tudja és én is az övéit. Ha valamelyikünk szomorú akk megvigyasztaljuk a másikat. Ja és neki van csaja én meg nem belé vagyok szerelmes hanem másba
2013. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen sűrűn találkoznak...

Ha túl sűrűn, túl sok időt töltenek együtt úgy is egymásra kattannak... ha kevesebbet akkor van idő elfelejteni az érzelmeket.

2013. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egyértelmű. Hogy miért? Inkább az a tökéletes kérdés: Miért ne? Indokolni csak azzal lehet, hogy nem mindig akar egyik többet a másiktól.
2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van, szexnek hivjak...
2013. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Persze hogy van, én pl. fiú vagyok, de a legjobb barátaim lányok, akiktől semmi mást nem akarok barátságon kívül :) Azért is, mert nem egy olyan sztorit hallottam, hogy egy barátságot tönkretett az, hogy megpróbáltak egymáshoz úgy viszonyulni (másrészt meg azért is, mert meleg vagyok, szóval pl. vannak olyan lányok, akik kifejezetten akarnak melegekkel barátkozni, mert tudják, hogy ők nem fognak rájuk mászni).
2013. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2013. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, fiú vagyok és nem egy lány barátom van. Én nem akarok tőlük semmit, és remélem hogy ők se tőlem :D
2013. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetente felteszi valaki ezt a kérdést... Van. Mert csak. Három kérdéssel alattad meg már arról panaszkodik valaki, hogy miért nincsenek fiú barátai, miért csak lányok.
2013. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt tudom mondani hogy van. Nekem 6 éve van egy lánybarátom és ő a legjobb számomra! :) Igaz hogy nyírjuk egymást de mindig számíthat és én is [?] rá! F/20
2013. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!