Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan jellemeznéd a legjobb...

Hogyan jellemeznéd a legjobb barátnődet? Hogyan lett ő a legjobb, mikor és hogyan ébredtetek rá?

Figyelt kérdés

Volt valami konkrét amikor legjobbá vált? Kimondtátok valamikor? Mióta vagytok barátok?

Elsősorban a felnőtt barátságokra gondolok.



2013. nov. 21. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Önfeláldozó, végtelenül egyenes, és erős. 10 éve. Talán 5 éve, de szinte olyan mint ha az első perctől kezdve mindig velem lett volna.
2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És: önzetlen.
2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens,erkölcsös,nem közönséges,művészi beállítottságú(az az igazi),magabiztos,és én vagyok a legjobb barátnője,még egy pasi sem állna közénk(nem azért mert leszbi).Úgy lett ő a legjobb,hogy kitaláltam.Ő csak egy képzeletbeli legjobb barátnő.(itt volt a csattanó)
2013. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi középiskolában ismerkedtünk meg, 9. osztályban, és annak a 2. napjától vagyunk barátnők, akkor ültettek mellé. Hamar megtaláltuk a közös hangot és kiderült, hogy nagyon egyformák vagyunk, ugyan olyan a gondolkodásunk, és szinte mindenben ugyan azt szeretjük. 6 éve vagyunk barátok, de már egy év után tudtam, hogy igazi barát és rá számíthatok mindig :)
2013. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Energikus, vicces, különleges, merész, testvéri

Még általánosban ismerkedtünk meg, de csak a vége felé lettünk legjobb barátnők. Konkrétat mondani nem tudok, eleinte csak együtt jártunk biciklizni, aztán tinédzserként minden nagy hülyeségünket együtt csináltuk, és annyi mindenben hasonlítunk(és ugyanakkor annyi mindenben különbözünk), annyi közös élményünk van, hogy teljesen természetesen lett közöttünk egyre szorosabb és elválaszthatatlanabb a barátság. Tényleg olyan barátnő, hogy már inkább testvér. 18 évesek vagyunk most

2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én Általános első óta a legjobb barátnője vagyok (8 éve)

Jellemzés: Vicces, nagyon vicces, egyedi, vagány, kedves, együttérző, barátságos, stb.

Annyi baromságot csináltunk együtt...:)

Nagyon sok közös emlékünk van

14/L (hát igen még nem vagyok felnőtt)

2013. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!