Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri folytatni ezt a barátsá...

Megéri folytatni ezt a barátságot? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemrég ballagtam el általánosból és a barátnőmmel nem tudtunk egy suliba menni. Ő koleszos lett emiatt féltem, hogy megváltozik. Kívülről sajnos tényleg más lett, de elnézem neki. Nem tudunk sokat találkozni, mert nincs annyi buszom haza és általában több órám van mint neki. Sokszor féltékenykedik egy új barátnőmre mégis úgy érzem, hogy annyira nem tesz az érdekében, hogy ő maradjon a legjobb barátnőm pedig én folyton találkozni akarok vele. Facebook-on ritkán válaszol ami zavar és szinte csak akkor is ha valami történik vele és az nem nagyon érdeklo, hogy velem mi van. :(
2013. okt. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
"Megéri folytatni ezt a barátságot?" Ha már így teszed fel a kérdést, akkor nem...
2013. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már egy ideje próbálom menteni a barátságunkat és úgy gondolom nem fog menni
2013. okt. 23. 13:29
 3/3 anonim válasza:
Van új barátnő és a régi is kellene? Ez nem fog menni. Választanod kell!
2013. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!