Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehetnének fiú...

Miért nem lehetnének fiú barátaim? Mindenki kavar.

Figyelt kérdés

Idén kerültem új suliba (gimibe, 9. osztály) és sokkal hamarabb összebarátkoztam a fiúkkal, mint a többiekkel. Persze más osztályokból csak 1 srác van, akivel jóban vagyok, az osztályban meg többet vagyok a fiúk társaságában, mint a lányokéban. Őket ez nem zavarja, szinte fiúként tekintenek rám, ugyanúgy elszórakozunk, szívjuk egymás vérét, mintha én is fiú lennék.


Az osztályunkban nagy "hagyomány" lett, hogy köszönéskor megöleljük egymást. Van 1-2 srác, akivel jobban megvagyok, mint a többiekkel, meg egy, akit különösen kedvelek, szinte mind a bátyámat, őt többször is van, hogy megölelem.


Tegnap az egyik osztálytársam (fiú, vele nem igazán vagyok jóban) megkérdezte, hogy nem e járok x-szel, és hogy miért nem. Ma meg az egyik barátnőm, ahogy beültem az egyik srác mellé, elrángatott, hogy "tetszik e y."


Már nagyon kezd az agyamra menni, hogy mindent mindenki félreért, mindenki kavar. Mit csináljak?


15/L


2013. nov. 27. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd őket figyelmen kívül! :)

Mióta világ a világ, az emberek ilyenek. Nem csak nálatok. Ha egy fiú és egy lány jó barátok, egyből lesz, aki már kombinál. Na, őket kell egész egyszerűen lesz..rni. Ha kérdezősködnek, egy szóval el lehet intézni. "Jársz XY-nal?" Válasz: "nem." Ennyi. :)

2013. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!