Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másokat is hanyagolt már el a...

Szjger13 kérdése:

Másokat is hanyagolt már el a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm másik suliba ment, és azóta hogyha beszélünk mindig csak azt hallom "a barátnői így" "a barátnői úgy". Félek hogyha szólok, dühös lesz és összeveszünk. Tudom gyerekes vagyok de azért nagyon fontos nekem, vele mindent meg tudok beszélni. Belehalnék ha elveszíteném. Komoly válaszokat szeretnék kérni!
2013. nov. 29. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez velünk is így volt, amikor másik suliba kerültünk. 8. után ő egy jó gimnáziumba ment, én meg teljesen máshová. Egyre jobban hanyagolt engem, nagyon rossz volt.. azóta új baráti társaságba jár, új legjobb barátnője van. Én túltettem ezen magam, és azóta is jó barátnők vagyunk, még mindig meg tudunk beszélni egymással bármit. Előfordul, hogy napokig nem beszélünk, de mindig tudunk egymásról mindent, és már lassan 10 éve barátok leszünk. :)

17/L

2013. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez megnyugtat. De te találkoztál az "újjal"?
2013. nov. 29. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ismerem a barátait. :) Aranyosak, kedvesek velem, én is velük, de nem szeretnék ebbe a baráti társaságba tartozni, vannak nekem barátaim. :D Szerintem vele örökké azok leszünk, legalábbis nagyon bízok benne. :)
2013. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen volt, már nem vagyunk barátok.
2013. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen baratnom,csak o a parja miatt hanyagol,de ugy vagyok vele,hogy megertem.Es hiaba talalkozunk ritkan,akkor is mindig ugyanonnan folytatunk mindent,ahol abbahagytuk:)Nem lehet az orokkevalosagig mindig velunk,neki is elnie kell:) Es ha tenyleg szereted megerted:)
2013. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kószi a kérdéseket. Csak annyi a baj, hogy most már a telefont se veszi fel!
2013. nov. 30. 19:54
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom nézi e meg valaki ezt a kérdést de azert megírom a valaszom😃

Velunk olyan volt hogy a "draga" folyton a kis pasijával volt(12 eves csajról van szo...)es csa róla birt beszelni aztán elkezdte hogy milyen ize vagyok hogy sose megyek oda hozza(egy suliba járunk)meg hogy alig beszelek már vele,szoval meg én voltam a köcsög...azota(egy év alatt)volt vagy egy tucat "BFF"-je es ezek az "oribaratsagok"Max. 2honapig tartottak...

2014. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!