Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, akinél nem is tudod pontosan mitől távolodtatok el egymástól?

Figyelt kérdés

Eleinte nekem lett volna okom megsértődni, mert kezdett eltünedezni, nem reagálni rám, miközben (hála az internetnek..) látom, hogy él és virul, majd időnként újra írt, mintha mi sem történt volna. Aztán mikor reagáltam, újra eltűnt.. Szóval szép lassan elhalt a kapcsolat.


Persze most karácsonykor meg sóhajtozom, hogy mégis mi történt?! Tavaly ilyenkor én voltam neki a legfontosabb, akinek személyesen, e-mail-ben, sms-ben boldog karácsonyt kívánt, idén meg egy snassz üzenetet ír ki fb-re, hogy mindenkinek boldog karácsonyt, különösen: xy, z stb.-nek. Ott meg a 25 ember között még csak meg sem vagyok említve..

Lehet, hogy hülyeség, de rosszul esik.


2013. dec. 25. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. De azert sejtem, csak biztosan nem tudom.

Nem jott mikor hivtam, sosem ert ra, magatol nem keresett. A fura az volt hogy a buszmegalloban meg lelkesen koszont, kerdezte hogy miujsag. En mondtam neki valamit ami erdekes lehetett szamara, de mikor en erdeklodtem mindig azt valaszolta semmi.

Feszbukon is bejelolt de sosem irt vagy lajkolt vagy kommentelt.

Szerintem csak nem akar megbantani es talan egy kicsit erdeklem meg de valamiert nem akar baratkozni tobbe.

Hat ez van, talan majd 20 ev mulva ra merek kerdezni hogy miert is. :D

2013. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De most az ilyen helyzetben honnan tudod, hogy nem félreértés? Vagy hogy egyáltalán kinek kezdődött a valós, vagy vélt sérelme a másik irányába, amit a másik fél netán már csak azért fokoz mert nem tudja hányadán álltok?


A személyes problémámban az zavar, hogy pl. én is kívánhatnék neki boldog karácsonyt, hogy ismét közeledjünk, de miután ő előbb kívánt mindenkinek és még kiemelt emberek is voltak, ahová még be sem kerültem, hát mit ne mondjak nem csinál túl sok kedvet.


Én abban sem vagyok már biztos, hogy ő koccolt, és nem valami mélyre nyúló félreértés miatt távolodtunk el.

2013. dec. 25. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

En a helyedben megkerdeznem (egy ido elteltevel mikor elmult mar a karacsonyi koszontgetes idoszaka) hogy van e valami baj, esetleg megbantottad e ot. Ha ugy erzed van, csak dacbol nem mondja meg, vagy szegelli akkor hadd hagy fojon a leveben. Te megadtad neki az eselyt hogy elarulja, de megsem tette. Vagy esetleg olyan amin te nem tudsz valtoztatni, akkor meg.. ez van.

Lehet hogy fel akar vagni, hogy milyen nepszeru lett, mert mondjuk eddig elnyomva erezte magat az arnyekodban, vagy tudomisen, nem ismerlek titeket.

Ha semmi baja nincsen akkor szerintem csak megvaltozott es jobban elvan a mostani barataival. Ne okold magad, felesleges ezen ragodni.

2013. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. dec. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!