Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ők érzéketlenek vagy én...

Ők érzéketlenek vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok, egy baráti társasággal rendszeresen összejárunk és beülünk vhova beszélgetni. Úgy alakult, hogy a társaságban én vagyok egyedül szingli, a többiek párkapcsolatban élnek - ráadásul egymással. Tehát van két pár a társaságban plusz én - így vagyunk öten.

Amikor találkozunk, ők ketten-ketten "összenőve" mennek, egy percre se engednék el egymás kezét az utcán, úgyhogy én a két pár között lavírozok, sokszor a járda szélén. Aztán amikor beülünk vhova, akkor is egymás nyakán ülnek, fogják a párjuk kezét, stb-stb.

Én úgy érzem, toleránsabbnak kellene lenniük velem szemben, de bennük látszólag fel sem merül, hogy én kirekesztettnek érzem magamat. Szerintetek elvárható ilyen esetben, hogy ne csüngjenek egymáson vagy én vagyok túlérzékeny és mást ez nem zavarna?



2014. jan. 4. 08:26
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Igazad van :) , csakhogy ők TÉNYLEG rendes emberek, és nem nevetnek vagy viccelődnek rajtam, szóval nem akarnám őket lekoptatni. Csak kicsit illetlenül viselkednek :( , és ez főképp azért esik rosszul, mert korábban álmomban se gondoltam volna, hogy épp ők lesznek ilyenek.

Én nem akarom őket bántani, csak rossz érzés, hogy azok, akiket érzelmileg ennél intelligensebbnek gondoltam, most pont úgy viselkednek, mint az agyatlan tinik, akik életükben először szerelembe esnek és le se lehet vakarni őket a párjukról.


Egyébként rátapintottál a lényegre a "középen menéssel" is... Itt annyian nekem estek idő közben, hogy már fel se mertem vetni, hogy ha tapintatosabbak lennének, elengednék egymás kezét menés közben. Én simán így tennék. Elég hülye érzés és kommunikációs szempontból se szerencsés, ha két összenőtt párral kell sétálni (illetve közöttük botladozni, hogy halljad, mit mondanak).


Amúgy nem akartam vitát kirobbantani :), és remélem, hogy - még ha olykor nyersen is fogalmaztam -, nem sértettem meg senkit.

2014. jan. 6. 18:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!