Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15/l ma tudtam meg hogy a...

15/l ma tudtam meg hogy a legjobb barátnőm kiköltözött németbe és ő ezt egy szóval sem mondta a mamájátol tudom, azóta nem ír és semmit nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy ő keressen. Csak volt valami oka, hogy nem mondta. Esetleg hagyj neki üzenetet valahol (SMS, Facebook, stb.), amit tudod, hogy biztosan el fog olvasni... Ne kérd számon rajta, csak finoman kérdezd meg, hogy miért nem mondta el, van-e komolyabb baj, vagy ilyesmi. Lehet, hogy legjobb barátnőd, de sosem tudhatod, hogy miért nem mondta el. Lehet, valami komolyan húzódik a háttérben, vagy nem akar veled barátkozni már. Ha meg utóbbi a helyzet, akkor nyugodtan hagyd a francba. Nem viselkedett mostanában furán?

Ne idegesítsd magad feleslegesen...

2014. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...de nem kicsit se volt fura együtt szilvesztereztünk és minden tök jó volt..erre ma reggel az utcán kérdezte a mamája hogy a viki monda-e én meg rákérdeztem hogy nem mit...és akkor mondta hogy elment..:/
2014. jan. 4. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az baromi furcsa helyzet. Ha ti annyira jó viszonyba vagytok, mint én a legjobb barátnőmben akkor a helyedben sokkot kapnék. Nagyon, nagyon jóban voltatok? Biztosan van valami baj, mert különben nem csinált volna ilyet. De hogy még nem is ír neked vissza. Ez megdöbbentő. Egy idő után keresni fog, ha valóban annyira jóban voltatok. De ha nem, akkor hagyjad, mert nem ilyen az igazi barátnő!!
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írt:) hála isrenek semmi baja csak az anyja ajánlotta neki hogy költözön hozzá és ő elfogata..és azt monda hogy el akarta mondani még szilveszter este de olyan jó volt hogy velem töltötte az év ucso és első napját hogy nem akara elrontai a kedvem...:)
2014. jan. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!