Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt legjobb barátnő. Mit...

Volt legjobb barátnő. Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Áprilisban ismerkedtünk meg a neten keresztül, aztán egy ingyenes díjcsomag miatt én ingyen hívtam őt, és nagyon sokáig, akár órákig is képesek voltunk eldumálgatni minden nap. Aztán jött a képbe egy lány, akivel ő régebben jóban volt, csak kihűlt a barátsága. Szeptemberben újra jóban lettek, aztán miatta októberben engem szépen ki is dobott...rá egy napra kibékültünk, azóta már volt nálam egyszer az őszi szünetben (~230 km-re lakik tőlem) és nagyon jól elvoltunk stb.

Én közben csináltam egy durva dolgot. Szóval az a csaj, akivel régen jóban volt egyszer megadta nekem a jelszavát egy másik oldalhoz, és kíváncsiságból bepróbálkoztam a facebook-jával. Talált. Visszaolvasgattam a beszélgetéseiket a volt legjobb barátnőmmel, és azt vettem észre, h a barátnőm az októberi veszekedéseink előtt már hetekkel szidott engem, meg panaszkodott rám ennek a csajnak. Nagyon rosszul esett.

Volt legjobb barátnőm meg ez a lány szinte alig beszéltek novemberben, aztán mi ketten összekaptunk volt lb-mel decemberben, és ráírt erre a csajra. Jól elhordott mindennek, ezt írta: "Már hetek óta idegesített." Csakhogy nekem erről volt legjobb barátnőm nem szólt, hogy zavartam vna, vagy valami. Tudom, hogy ez rohadt kétszínűség volt tőle, de fáj. Azóta is olvasom a beszélgetéseiket néha és rossz látni, hogy milyen ocsmányul beszél rólam... Most lehetőség lett volna arra, hogy megint beszéljek volt lb-mel, én reméltem, hogy rendbejön a barátságunk, és tök normális volt, mikor ráírtam facen, csak közben azt írta a másik csajnak, hogy megmaradok faces chathavernak, mert nem tudna már bennem bízni. Erre a másik csaj: Helyes.

Még aznap írtam egy üzit volt legjobb barátnőmnek, amiben közöltem, hogy nekem már ez így nem lesz jó, és jó volt vele, de ennyi. A végére tettem egy ":(" jelet, és emiatt szintén jót röhögtek rajtam.


Mit csináljak, hogy ne legyen most ilyen rossz? :(

Tudom, h nekem így hosszútávon jobb, de nehéz nélküle, és unatkozok.



2014. jan. 2. 12:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hosszú lett.
2014. jan. 2. 12:11
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
En ebbõl nem sokat értettem, de ami a legrosszabb,hogy használod valakinek a jelszavát a tudta nélkül, felháboritó!
2014. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj 2 dolog jó az életben...

1.Zenehallgatàs

2.A baràtok... Ezért azt ajànlom hogy keress egy màsik baràtot.De vigyàzz hogy ne ilyen 2színűt de azt nem lehet az elején tudni...

Korod?

2014. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16/L
2014. jan. 2. 12:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Először is..a csaj ne ugyanazt a jelszót adja meg mindenhova. 2. Ha mégis megteszi, legalább ne adja meg fűnek-fának.

Amúgy is...ha nem tudtam volna, most épp tepernék a volt legjobb barátnőmnek hogy ugyan bocsásson már meg.

2014. jan. 2. 12:34
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is kétszínűség volt tőle,de azért benned is lehetett volna annyi önuralom és tartás,hogy nem használod a jelszavát és nem nézed meg a személyes dolgait..

Most már viszont ne keseregj a történtek miatt,meríts lelki erőt,keress új barátokat és ne gondolkodj a múlton,a jövőben pedig inkább személyesen mintsem a neten barátkozz. Szurkolok neked! :)

2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még egy netes barátom maradt, de benne 1000%-osan megbízom :) Nagyon egyenes ember, mindig megmondja, ha baja van! :)

Köszönöm, megfogadom a tanácsod. :)

2014. jan. 2. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:

"Még egy netes barátom maradt,"

Valódi nincs is?

2014. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De igen, van! :) 3-4 közeli barátom van élőben, napi/heti találkozással, illetve még több "haverom". Úgy értettem, hogy már CSAK egy netes barátom van.
2014. jan. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!