Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet komolyabb barátokra...

Hol lehet komolyabb barátokra lelni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szórakozóhelyre, buliba járó típus, bár 24 éves lány vagyok, de sokkal komolyabb gondolkodású. Szeretnék új emberekkel ismerkedni, de nem tudom, hova menjek. Ha pl komolyzenei koncertre megyek, ott lemegy az előadás, és vége mindennek, az emberek sietnek a dolgukra.


Bármilyen ötletet szívesen fogadok, nagyvárosban élek (nem főváros), de szűkösnek érzem még így is a lehetőségeimet.


2014. jan. 7. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen vagy korábbról pl.iskolatársak. Én is 24vagyok és abban bizok majd munkahelyen lesznek.
2014. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, sulinak (egyetem) vége, nem igazán jött össze - pontosabban akik megvannak, azok inkább a párjukkal vannak. Én viszont még nem érzem magam késznek egy párkapcsolatra.
2014. jan. 7. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
A jégkorcsolyázás például jó alkalom erre ha szeretsz egy kicsit sportolni..éttermek, vendéglők is jók lehetnek.. De kitudja, lehet pont az utcán futsz össze pár kedves arccal!!
2014. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom csak lányok barátságára vagy nyitott,ha párkapcsolat nem fér bele.
2014. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki magadnak valamlyen megfelelő klubbot.
2014. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3: nem feltétlen, sok a fiú barátom is.
2014. jan. 7. 19:48
 7/8 A kérdező kommentje:
pontosítok: fiú ismerősöm. igazi barátom nincs, se fiú, se lány.
2014. jan. 7. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is 24 vagyok és nincsenek barátaim!

Általában azért zárnak ki egy közösségből mert komolyzenét hallgatok vagy mert magasabb az intellektuális szintem!

Lehet hogy ez egy ciklusa az ember életének?

Délmagyarország nagyvárosa!

2014. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!