Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Véletlenül" kétszer felébresz...

"Véletlenül" kétszer felébreszteni valakit. Jogos a harag?

Figyelt kérdés

Egész héten reggeltől késő estig-éjjelig dolgoztam. Minden nap reggel 8kor kezdek, de sosem tudom, hogy mikor végzek. A munka után a háztartást is el kell látnom, nem is ezzel van a baj, hiszen jól esik főzni, takarítani, kicsit kikapcsol. Hétközben alig aludtam, már két napja fáj a fejem a kialvatlanságtól.


Ma reggel az egyik ismerősöm (aki tudja, hogy szinte a munkahelyemen élek), felhívott reggel 7kor, hogy megkérdezze: mit csinálok. Finoman megmondtam, hogy aludtam, és folytatnám, hívjon később. Fél9kor újra hívott, hogy "még mindig alszol?". Mondtam, hogy nem, már nem, de mindegy. Ő van felháborodva, elmondott minden b**kónak, parasztnak, hogy nem hallgatom meg. A nagyon fontos dolog egyébként az volt, hogy mit fog főzni.


Jogosan vagyok kiakadva?


2014. jan. 11. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz kategóriába raktam.
2014. jan. 11. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem kicsit túl van reagálva.

Tanulság: Némítsd le a telefont az ébresztő attól még szólni fog, de a hívogatás nem fog zavarni.

2014. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Anyukám " barátnője" is ezt csinálja mindig...

ő 3 műszakban dolgozik...holt biztos, hogy akkor hívja 10-kor amikor éjjeles (s előző nap beszélik meg, hogy megy éjjelre... és akkor megy a csodálkozás, hogy "még alszóóóól"


Anya meg dúl-fúl...amúgy is pocsékul alszik...

A "baránő" pedig nem veszi a lapot...de sajnos már megszokta, gyakran lehalkítja a telefont, mert ha nem ő, akkor a nagyszüleim(anyósék) zargatják fel..


A kiakadás jogos...de szerintem neked sem kellett volna bunkónak lenned, hanem elsőre kellett volna azt mondanod, hogy majd te visszahívod ha alkalmas lesz.

2014. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

nyugi, engem a melóból hívtak 1:50-kor...már rutinos vagyok, le volt halkítva...


a család más számon ér el, ha valami extra dolog lenne ;)

2014. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Jól mondják, némíts lefekvéskor! Pár másodperc, és TE MAGAD MEGOLDOTTAD HELYBŐL.


Ergo te vagy a hibás a vázolt esetben is. Talán furcsa így elsőre, de nagyon nagy megkönnyebbülés elismerni ezt, mert egyenes következménye, hogy kizárólagos úr vagy ebben is.

2014. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!