Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnatok /ereznetek,...

Ti mit gondolnatok /ereznetek, ha legjobb baratotok meghivnq kozos baratotokat, aki osztalytarsa magahoz, de neked nen szol?

Figyelt kérdés
Csak akkor keres engem , amikor nincs mas...mar kezdrosszul esni
2014. jan. 13. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Megtanulnék helyesen írni.
2014. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól mert közös barátotok, még nem kizárt hogy négy szem közt akar vele beszélni. Miért kéne neked mindenhol ott lenni? Nekem is van amikor valamit csak azzal az emberrel akarok megbeszélni, és nem örülök ha egy harmadik ott tátja a száját mellé, akkor sem ha közös ismerős.
2014. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De, 1, itt az a lényeg, hogy nem tudott a kérdező erről.

És nekem ez biztos nagyon szarul esne, mert legjobb barátként, mindent elmondunk egymásnak, és ha ilyesmiről nem szól, akkor már baj van.

2014. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az a baj ,hogy találkozott vele ... ahogy az utolsó is írta..Meg azonfelül többször is eljött busszal az a másik személy és ketten mentek.Jól esne ha legalább egyszer tölem is megkérdezné , hogy nem lenne kedvem találkozni vele vagy velük...most hétvégén meg magamba punnyadtam otthon.A barátnöm is csak azután írt rám kb. hogy a másik lány elment , és kérdezni akart valamit... amúgy arra is ,hogy a másik lány nála volt egy fb-os fotoból jöttem ra , meg vmi posztból, amit kiposztoltak....
2014. jan. 13. 21:13
 5/9 A kérdező kommentje:
SMSben sem említette , hogy képzeld itt volt ez és ez , mint régen...
2014. jan. 13. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szegénykém :(

Biztos nagyon szarul esik... Szerintem most ülj le vele, és beszéljétek meg a dolgot.

Esetleg kezdhetnéd azzal, hogy mondja el, ha valami problémája van veled, mért viselkedik ilyen bunkón. Utána már jöhet, hogy téged mi zavar

2014. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell mindent túlreagálni. Nem jó az ha túlságosan ráakaszkodsz valakire, tiszteletben kell tartani a szabadságát. Nem várhatod el hogy állandóan beszámoljon róla mikor kivel épp mit csinál. Mikor találkoztatok utoljára?

Ha rendszeresen lemondaná a találkozókat mindenféle kifogást keresve, másokkal meg vidáman találkozgatna az valóban nincs rendben. De az hogy egy ideig más emberekre is helyez hangsúlyt nem róható fel neki...

Beszélj vele, mond meg neki találkozni szeretnél vele már nagyon, vagy hogy gyakrabban.

2014. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ht már rég találkoztunk , de megbeszéltük telón, s mostmár azt hiszem minden oké :)
2014. jan. 14. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod :D (Y)
2014. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!